BOSE Lifestyle 550 - černá

Špičkový systém 5.1 domácího kina je prvotřídní kombinací pro vaše hudební i filmové zážitky ve spojení s pěti téměř neviditelnými reproduktory Cube a bezdrátového basového modulu. Navíc umožňuje bezdrátové streamování hudby a 4k video kompatibilitu. Tato sada se skládá z konzole, 4 Jewel Cube reproduktorů a je také možné přidat Bose Acoustimass 300.

Zobrazit více
Produktové číslo: 
B810614-2110
Výrobce: 
Záruka: 
24 měsíců
Na Dotaz
69 000 Kč / ks s DPH
57 025 Kč / ks bez DPH

Máte zájem o odbornou montáž, instalaci a předvedení tohoto produktu?

Poptat odbornou montáž
Popis produktu
Technické parametry
Soubory ke stažení
Související produkty
Zeptejte se
Kompletní systém, jasný a silný výkon

Oživte svou zábavu a zažijte jasnost a basy na všech úrovních hlasitosti. Systém Lifestyle 550 je navržen tak, aby poskytoval překvapivě vysoce kvalitní a věrný zvuk - z překvapivě malých reproduktorů.
 

 

Reproduktory, které slyšíte, ale skoro nevidíte

Reproduktory jsou malé, elegantní a prakticky skoro neviditelné. Disponují výškou pouhých 9 cm. Díky volitelným držákům je můžete namontovat přímo na stěnu a díky tomu skvěle zapadnou do místnosti. 

Basy, které budete cítit

Každý si chce užít bohaté a velké basy pro maximální zážitek z filmů nebo oblíbené hudby. Zároveň chcete, aby vám basový reproduktor zabíral co nejméně místa v místnosti. 
Díky desce vyrobené z vysoce kvalitního tvrzeného skla má Acoustimass 300 velice exkluzivní design, protože u běžně dostupných subwooferů v rámci domácích kin sklo nenajdete. Navíc je bezdrátový a díky technologii Quiet port prakticky eliminuje jakékoliv zkreslení a tím poskytuje nejlepší možnou kvalitu zvuku ve své třídě velikosti.

Nejen skvělý vzhled

Konzole se skleněnou deskou nabízí nejnovější zvukové a obrazové technologie - včetně 4K videa a 6 vstupů HDMI. Pomocí Wi-Fi nebo Bluetooth s párováním NFC můžete streamovat hudbu do systému, který vypadá tak dobře, jak zní. Nyní se musíte starat jen o to, co si musíte poslechnout jako první.
 

              


Milujete hudbu?

Pak budete milovat i SoundTouch aplikaci, se kterou budete moct poslouchat internetová rádia, hudební služby jako je Spotify, Deezer nebo Amazon music a dokonce i svou uloženou hudbu. Snadno přizpůsobte předvolby pro přístup k hudbě, kterou máte rádi, jedním dotykem a ovládejte jeden nebo více reproduktorů SoundTouch po celém domě.

Aplikace SoundTouch je zdarma ke stažení na Google Play a App Store.

 

Aplikace

SoundTouch

Vstupy / výstupy zadního panelu konzole

1x HDMI výstup s ARC, 5x HDMI vstup, 2x optický digitální vstup, 2x koaxiální audio port, 2x analogový L/R audio vstup

1x 3.5 mm připojení pro Acoustimass 300, 1x data port 1x, IR port, 1x ethernet port pro SoundTouch a aktualizace softwaru prostřednictvím sítě, 1x USB připojení pro SW aktualizace

Vstupy / výstupy předního panelu konzole

1x HDMI vstup, 1x 3.5 mm jack pro ADAPTiQ systém a sluchátka, 1x tlačítko zapnutí/vypnutí, 1x tlačítko výběru, 1x tlačítko nastavení systému

Podporované formáty

Dolby Digita,l Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, Multichannel PCM

Rozměry

Cube reproduktory: 9,4 x 8,13 x 8,2 cm (V x Š x H)

Acoustimass 300: 32,5 x 29,5 x 29,5 cm (V x Š x H)

Konzole: 6,5 x 40,59 x 25,8 cm (V x Š x H)

Hmotnost

Cube reproduktory: 0,54 kg

Acoustimass: 13,6 kg

Obsah balení

Konzole, 5x cube reproduktory, Acoustimass bezdrátový modul, univerzální dálkové ovládání, kabely pro přední reproduktory, kabely pro zadní reproduktory, 5x AC-2 adaptér

ADAPTiQ kalibrační sluchátka, IR vysílač, HDMI kabel, 4 AA batterie, napájecí konzole, 4 napájecí kabely, šroubovák, návod k obsluze

Skladem
97 000 Kč s DPH
Na objednávku
97 000 Kč s DPH
Na Dotaz
35 000 Kč s DPH
Na Dotaz
35 000 Kč s DPH
Na Dotaz
19 990 Kč s DPH
Na Dotaz
19 990 Kč s DPH

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu