BOSE Lifestyle 600 - bílá

Dokonalý Bose systém 5.1 domácího kina je kombinací čistého designu a špičkového zvuku z kompaktních satelitních reproduktorů a bezdrátového basového modulu. Navíc umožňuje bezdrátové streamování hudby a 4K video kompatibilitu.

Zobrazit více
Produktové číslo: 
B761682-2210
Výrobce: 
Záruka: 
24 měsíců
Na objednávku
97 000 Kč / ks s DPH
80 165 Kč / ks bez DPH
ks
ks
Popis produktu
Technické parametry
Soubory ke stažení
Zeptejte se
Detaily znamenají všechno

První věc, které si všimnete, je krásný design. Cílem bylo přinést do života zábavu a výkonnost za použití bezdrátového basového modulu a čtyř kompaktních satelitních reproduktorů – včetně zadních bezdrátových surround reproduktorů – rozšíření reprodukce středového kanálu a prémiový vzhled za použití tvrzeného skla na vrchní části ovládací konzole. 

 

 

Dokonalé reproduktory 

Reproduktory Jewel Cube jsou již dlouho standardem pro úžasný zvuk z malého designu. Posaďte se, kamkoli chcete - zažijete pohlcující zvukový zážitek, který dodá hloubku a drama všemu, co sledujete. A když je čas na odpočinek u oblíbeného seznamu skladeb, oceníte jasnost a plnost vaší hudby. Středový kanál poskytuje jasný dialog pro filmy a televizní pořady a nedotčené vokály vaší oblíbené hudby. Jeho horizontální design dobře zapadá do vašeho televizoru s malými rozměry, které usnadňují jeho umístění.

Bouřlivé basy

Systém Lifestyle 600 má více než reproduktory Jewel Cube. Z bezdrátového modulu Acoustimass 300 také získáte ohromující basový výkon pro filmy a hudbu. Se svým prvotřídním povrchem se skleněnou deskou poskytuje zvuk a styl. Kombinace výkonného ovladače a technologie QuietPort zajišťuje nejlepší výkon ve své třídě.

Elegantní a kompatibilní

Zakřivení konzoly z leštěného skla má jedinečný styl, který nemůžete ignorovat. Ale není to jen dobrý vzhled. Konzola obsahuje všechny vaše technologické potřeby: kompatibilitu Bluetooth, Wi-Fi a Apple AirPlay 2 pro bezdrátové streamování hudby, kompatibilitu videa 4K, 6 vstupů HDMI ™ a další. A vše je ovládáno univerzálním dálkovým ovladačem.
 

    

 

Milujete hudbu?

Pak budete milovat i SoundTouch aplikaci, se kterou budete moct poslouchat internetová rádia, hudební služby jako je Spotify, Deezer nebo Amazon music a dokonce i svou uloženou hudbu. Snadno přizpůsobte předvolby pro přístup k hudbě, kterou máte rádi, jedním dotykem a ovládejte jeden nebo více reproduktorů SoundTouch po celém domě.

Aplikace SoundTouch je ke stažení na Google Play a App Store.

Aplikace

SoundTouch

Vstupy / výstupy zadního panelu konzole

1x 3.5 mm připojení pro Acoustimass modul, 1x data port, 1x IR port, 1x Ethernet port pro SoundTouch a aktualizace softwaru prostřednictvím sítě, 1x USB připojení pro SW aktualizace

Vstupy / výstupy předního panelu konzole

1x HDMI vstup, 1x 3.5 mm jack pro ADAPTiQ system a sluchátka, 1x tlačítko zapnutí/vypnutí, 1x tlačítko výběru, 1x tlačítko nastavení systému

Podporované formáty

Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, Multichannel PCM

Rozměry

Jewel Cube reproduktory:15,83 x 6,52 x 6,58 cm (V x Š x H)

Středový reproduktor: 6,76 x 15,37 x 6,53 cm (V x Š x H)

Acoustimass 300: 32,5 x 29,5 x 29,5 cm (V x Š x H)

Konzole: 6,5 x 40,59 x 25,8 cm (V x Š x H)

Hmotnost

Jewel Cube reproduktory: 0,46 kg

Středový reproduktor: 0,47 kg

Acoustimass 300: 13,6 kg

Obsah balení

Konzole, 4x Jewel Cube reproduktory, středový reproduktor, Acoustimass bezdrátový modul, univerzální dálkové ovládání, kabely pro přední reproduktory, kabely pro zadní reproduktory, 5x AC-2 adaptér, 2x bezdrátový přijímač

ADAPTiQ sluchátka, IR vysílač, HDMI kabel, 4 AA batterie, napájecí konzole, 4 napájecí kabely, šroubovák, návod k obsluze

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu