BOSE Acoustimass 10 - bílá

Velmi prostorový zvuk, výkonnost pěti reproduktorů. Silné basy. Elegantní design. Systém reproduktorů Bose Acoustimass 10 má pro nadšence domácího kina vše. Basovou výkonnost rozeznívá pokročilý modul Acoustimass 300, který vám umožní vychutnat si veškerou zábavu ještě více, každý den.

Zobrazit více
Produktové číslo: 
B720962-2200
Výrobce: 
Záruka: 
24 měsíců
Na objednávku
Doba dodání NA DOTAZ
35 000 Kč / ks s DPH
28 926 Kč / ks bez DPH
ks
ks
Popis produktu
Technické parametry
Soubory ke stažení
Zeptejte se
Vysoce výkonný prostorový zvuk

Naplňte místnost kvalitním zvukem z pěti reproduktorů. Řada systému Acoustimass 10 je ideálním systémem pro jedinečný zážitek z domácího kina s výkonnými basy a elegantním designem. Jedná se o nejvýkonnější systém Acoustimass s nově navrženými reproduktory Direct/Reflecting series II, které budou nádherně ladit s Vaším HD televizorem a můžou být namontovány v jedné rovině na zdi. Díky silným basům, o které se stará modul Acoustimass si každý den skvěle vychutnáte domácí zábavu s kvalitním zvukem.
 

 

Neuvěřitelný výkon basů

Zajímavý příběh je základem dobrého filmu, ale dobře zvládnuté zvukové efekty zajistí, že celkový zážitek z filmu bude ještě lepší. Zde vstupuje do hry basový modul Acoustimass s patentovanou proprietární technologií, dvěma výkonnými drivery, který vyplní basy celou místnost. Díky němu si užijete výkonné, čisté a hluboké basy bez slyšitelného zkreslení. Dokonce i při vysoké hlasitosti. Navíc si díky regulátoru můžete nastavit hloubku a sílu basů podle svého vkusu. Basový modul Acoustimass můžete umístit kdekoliv v místnosti.

 

 

Rozměry

Direct/Reflecting reproduktory: 18,95 x 8,32 x 8,49 cm (V x Š x H)

Acoustimass modul: 41,50 x 20,70 x 64,30 cm (V x Š x H)

Centrální reproduktor: 8,70 x 18,68 x 8,10 cm (V x Š x H)

Hmotnost

Direct/Reflecting reproduktory: 1 kg

Acoustimass modul: 15,8 kg

Centrální reproduktor: 1 kg

Obsah balení

Direct/Reflecting reproduktory 4x, centrální reproduktor 1x, basový modul Acoustimass 1x, napájecí kabel 1x, kabely k zadním reproduktorům 2x (15,24m), kabely k předním reproduktorům 3x (6,1m) , vstupní systémový kabel 1x (6,1m)

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu