BOSE L1 Compact system

L1 Compact, přenosná klasika PA, je jedním z původních systémů L1 a pomohla utvářet zcela novou kategorii přenosných systémů vyvinutých společností Bose. Díky šestičlennému kloubovému liniovému poli nabízí L1 Compact horizontální zvukové pokrytí o 180 stupních, což z něj dělá skvělý ultra přenosný zvukový systém typu „vše v jednom“ pro akustické hudebníky, jako sekundární PA pro DJ, na zahradní večírky, řečnictví a jiné události. Pokud hledáte minimální složitost a výjimečnou čistotu, L1 Compact je právě pro vás. Připravte ho za minutu. Naplňte místnost jedním systémem a nechte diváky chtít víc.

Zobrazit více
Produktové číslo: 
PRO-00026248
Záruka: 
24 měsíců
Na objednávku
Doba dodání 3 - 5 dnů
21 989 Kč / ks s DPH
18 173 Kč / ks bez DPH
ks
ks

Máte zájem o odbornou montáž, instalaci a předvedení tohoto produktu?

Poptat odbornou montáž
Popis produktu
Technické parametry
Soubory ke stažení
Zeptejte se
Velký zvuk, malé balení

Nyní můžete mít kvalitní zvuk Bose téměř pro každou událost, prezentaci nebo koncert. Systém L1 Compact je dostatečně malý na to, aby se vešel do kufru nebo zadní sedadlo auta, a jeho inovativní modulární konstrukce umožňuje snadné a rychlé nastavení. Můžete jej snadno použít v konfiguraci pro ozvučení menších i větších prostor, a nebo jej rozšířit pro ozvučení těch největších prostor. Nemusíte přepravovat žádnou další výbavu. Nemusíte zvedat žádné těžké reproduktory. Nemusíte tahat žádné kabely reproduktorů.


Systém L1 Compact je jiný

Kompaktní systém L1 Compact je tenký reproduktor, který distribuuje zvuk jasně a rovnoměrně po celém prostoru, díky technologii prostorového rozptýlení Bose Spatial Dispersion. Svým neobvyklým vertikálním tvarem se tento reproduktor zřetelně liší od běžných PA reproduktorů – a na zvukové pokrytí má velmi pozitivní vliv. Dokonce i prostor publika, který je extrémně po stranách, může slyšet stejně jasný, tónově vyvážený zvuk, jako publikum, které je vpředu. Kompaktní, přenosný Line Array systém je menší než systémy L1 Model I a L1 Model II, ale produkuje srovnatelné horizontální zvukové pokrytí. Rozdíl je v tom, že systémy L1 Model I a L1 Model II vyzařují zvuk dále, s menším poklesem objemu hlasitosti, než L1 Compact.


Integrovaný systém

Při použití systému L1 Compact s sebou nemusíte nosit samostatný zesilovač, mixer nebo basový box: vše je již integrované. Napájecí podstavec systému zahrnuje integrovaný basový reproduktor a zesilovač, plus vestavěný mixer a celkem poskytuje čtyři vstupy a dva výstupy. Kanál 1 je mikrofonní vstup s předvolbou ToneMatch, přizpůsobenou ToneMatch pro ruční dynamický mikrofon. Předvolba automaticky optimalizuje zvuk při použití ručního mikrofonu se systémem L1 Compact. Kanál 2 přijímá až tři vstupy najednou, jako je kytara, klávesy nebo jiný nástroj, DJ mixer, MP3 přehrávač, notebook nebo projektor. K dispozici je přizpůsobená ToneMatch předvolba pro optimalizaci zvuku akustické kytary. Systém L1 Compact: zvuková výkonnost, zjednodušené nastavení a vysoká mobilita. Pouze od Bose.

 

 

Skvělé vlastnosti

 Proprietární předvolby ToneMatch slouží k optimalizaci vstupů kompaktního systému L1 Compact pro dynamický mikrofon (kanál 1), nebo pro akustickou kytaru (kanál 2). Systém nabízí unikátní nastavení do dvou pozic, rozšířený (78,5") a snížený (16,5"), což vám umožní přizpůsobit pokrytí zvukem podle daného prostoru systému. Pro větší publikum je ideální použít rozšířenou pozici pole reproduktorů. Pro menší akce či prezentace lze ponechat pole reproduktorů ve slotu na napájecím stojanu a umístit systém na stole. Odolné a lehké komponenty se systémem zámků činí tento systém vysoce mobilní, lze jej snadno přepravovat, nastavit i složit. Napájecí stojan váží pouhých cca 12 kg, a celý systém váží pouhých cca 13 kg. Žádné reproduktorové kabely, stojany nebo basové moduly nejsou potřeba. Celý systém může být nastaven za méně než minutu.

 

 

Přesné technické specifikace naleznete v záložce „Soubory ke stažení“
Frekvenční odezva (+/- 3 dB)

65 Hz - 14 kHz

Nominální disperze

180° H x 40° V

Frekvenční rozsah (-10 dB)

50 Hz - 16 kHz

Maximální SPL @ 1 m

106 dB SPL (vrchol 112 dB SPL)

L1 Compact System nesložený

11,2 kg, 43 x 34 x 43 cm (V x Š x H)

L1 Compact System složený

13,3 kg, 200 x 34 x 43 cm (V x Š x H)

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu