BOSE S1 Pro

Díky ultra přenosnému PA systému Bose S1 Pro bude vaše produkce znít skvěle kdekoli. Při jeho konstrukci bylo přihlédnuto k potřebám hudebníků, DJs, ale i obecného použití jako PA, a vznikl nekompromisní PA reproduktor All-in-one, floor monitor, zesilovač ale i hlavní audiosystém. Díky více možnostem umístění s podporou Auto EQ zajistí vždy ten nejlepší možný zvuk. Systém disponuje 3kanálovým mixem, reverbem, Bt rozhraním a ToneMatch zpracováním signálu.

Zobrazit více
Produktové číslo: 
B787930-2120
Záruka: 
24 měsíců
Skladem
13 990 Kč / ks s DPH
11 562 Kč / ks bez DPH
ks
ks
Popis produktu
Soubory ke stažení
Zeptejte se
Kvalitní přenosný audio systém pro každého

Díky ultra přenosnému PA systému Bose S1 Pro bude vaše produkce znít skvěle opravdu kdekoliv. Při jeho konstrukci bylo přihlédnuto k veškerým potřebám hudebníkům, Dj's, ale i  obecného použití jako PA, a vznikl nekompromisní PA reproduktor All-in-one, floor monitor, zesilovač, ale i hlavní audiosystém. Díky více možnostem umístění s podporou Auto EQ zajistí vždy ten nejlepší možný zvuk. Systém také disponuje 3 kanálovým mixem.

 

 

Flexibilita

S1 disponuje možností použití ve čtyřech různých polohách, aby zajistit optimální spektrum šíření zvuku. Může být nakloněný na zemi, položený nebo na reproduktorovém stojanu či na boku. Napájet S1 můžete přímo ze sítě a nebo pomocí dokoupené dobíjecí Li-ion baterie která vydrží až 6 - 10 hodin.

 

 

Funkce
  • Hmotnost 7,1 kg včetně dobíjecí baterie
  • 3 kanálový mix s reverbem
  • Auto EQ zajistí vyvážený projev bez ohledu na akustiku prostoru
  • Možnost dokoupit dobíjecí Li-ion baterii s výdrží až na 6 - 10 hodin
  • Vestavěný 3 kanálový mix nabízí nezávislé Tone Match, reverb a ovládání ekvalizéru na dvou kanálech a třetí samostatný kanál pro kabelové (3.5 mm) nebo bezdrátové připojení hudebních zdrojů
  • Bezdrátové Bluetooth připojení z mobilních zařízení s párováním jedním dotykem (lze napárovat až dva S1 Pro sytémy a dále je používat v režimu STEREO - nutná aktualizace, instrukce naleznete v záložce "Soubory ke stažení")
  • Různorodé možnosti umístění v kombinaci s EQ zajistí vždy perfektní zvuk bez ohledu na umístění
  • Stojan je kompatibilní se standardním 35 mm uchycením

 

 

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu