BOSE L1 Pro16

Produktové číslo: 
B840920-2100
Záruka: 
24 měsíců
Na objednávku
Doba dodání 5 - 10 dnů
54 390 Kč / ks s DPH
44 950 Kč / ks bez DPH
ks
ks

Máte zájem o odbornou montáž, instalaci a předvedení tohoto produktu?

Poptat odbornou montáž
Popis produktu
Technické parametry
Soubory ke stažení
Zeptejte se
Rovnováha sil a přenositelnosti

Přenosné lineární pole L1 Pro16 je efektivní systém s vysokým výkonem a rozšířenou nízkou frekvencí. Nabízí univerzální pokrytí s řadou čar ve tvaru písmene J s 16 kloubovými 2” neodymovými měniči. Toto pole poskytuje horizontální pokrytí 180 stupňů, těsné vertikální ovládání nahoře, široký rozptyl na dně, aby pokrylo publikum, ať už je umístěno na podlaze nebo na vyvýšeném pódiu, dokonce i na extrémních stranách ve středních až velkých prostorech.

 

 

Basa bez objemu

Integrovaný subwoofer s jedinečným designem ovladače RaceTrack vám poskytne silné basy, má optimalizované těžiště a ušetří spoustu místa. Tento štíhlý neodymový reproduktor 10” x 18” vám poskytne výkon, který konkuruje konvenčnímu 15” basovému reproduktoru bez těžkopádných rozměrů, uvolní místo ve vašem vozidle i na jevišti a umožní vám každý přenos mezi sebou - domov pro auto, vozidlo pro místo konání - mnohem jednodušší.

 

 

Mixer po ruce na vašem telefonu

Všechny systémy L1 Pro jsou vybavené vestavěným mixem, můžete tedy připojovat různé nástroje, mikrofony nebo jiné zdroje přímo a jednoduše. K dispozici je dvojice XLR 1/4" vstupů s fantomovým napájením, 1/4" a 1/8" (3,5mm jack) AUX vstupy a v neposlední řadě možnost Bluetooth připojení. Prosvícené otočné ovladače poskytují přístup k nastavení hlasitosti, tónové korekci, nastavení reverb pro každý kanál. Vybírat můžete z definovaných nastavení EQ pro živá vystoupení, reprodukovanou hudbu a další. V případě potřeby připojení ještě více nástrojů je možné využít ToneMatch port — a jediným kabelem zprostředkovat napájení ai signál mezi systémem a externími mixy T4S/T8S. Díky intuitivní aplikaci L1Mix app máte ovládání mixu v kapse.

 

 

Intuitivní a okamžité bezdrátové ovládání

S aplikací L1 Mix můžete upravit nastavení mixu okamžitě z mobilního zařízení nebo dokonce procházet místnost, poslouchat, jak mix zní, a doladit, jak jdete. Změňte nastavení hlasitosti a tónu v aplikaci a sledujte, jak se kodér LED na vašem L1 Pro přizpůsobuje - mix a aplikace jsou vždy synchronizované v reálném čase. Navíc máte přístup k celé knihovně vlastních předvoleb EQ ToneMatch. S aplikací L1 Mix získáte konektivitu, která zlepší váš výkon a poskytne vám větší flexibilitu pro vylepšení za běhu pomocí ovládacích prvků, které jsou intuitivní a okamžité.

   

 

Vše za chvilku

Prémiový zvuk na jevišti. Praktická přenositelnost všude jinde. S L1 Pro16 se můžete během několika minut dostat z parkování k výkonu s lehkostí a od nastavení po seznam nastavení. L1 Pro16 poskytuje zpěvákům, skladatelům a DJům jak jednoduché nastavení, tak nejvyšší čistotu - sílu, aby to znělo co nejlépe a jednoduše vystupovalo.

 

 

Přesné technické specifikace naleznete v záložce „Soubory ke stažení“

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu