BOSE L1 Model 1S včetně basového modulu B2

Náš systém L1 nabízí jedinečnou kombinaci výkonu a přenositelnosti pro publikum až o 300 osobách. Se systémem 12 reproduktorů s kloubovým vedením, který poskytuje 180 stupňů čistého, rovnoměrného zvuku, je systém navržen také pro práci s T4S nebo T8S ToneMatch mixéry a také volba v basových modulech. Snadná přeprava a nastavení během několika minut.

Zobrazit více
Produktové číslo: 
BL1SET1S-B2
Záruka: 
24 měsíců
Na objednávku
Doba dodání 3 - 5 dní
46 990 Kč / ks s DPH
38 835 Kč / ks bez DPH
ks
ks

Máte zájem o odbornou montáž, instalaci a předvedení tohoto produktu?

Poptat odbornou montáž
Popis produktu
Technické parametry
Soubory ke stažení
Zeptejte se
Umístěte si PA systém za sebe

Vertikální konfigurace malých, přesně umístěných driverů tohoto systému umožňuje, aby L1 Model 1S produkoval zvuk směrem dopředu a do stran (pokrytí v úhlu 180 stupňů), ale jen velmi málo nahoru a dolů, čímž se snižuje nežádoucí dozvuk. To vytváří konzistentní tonální vyvážení, zvuk se šíří rovnoměrněji napříč jevištěm a celým publikem, a hlasitost klesá mnohem pomaleji, než při použití běžného reproduktoru. Unikátní technologie umožňuje, že systém může sloužit jako PA a monitor. Může být umístěn za nebo z boku umělcem který slyší pouze to, co slyší publikum. Tím je vše pod kontrolou a není třeba používat běžné monitory, mixéry a PA systémy.

 

 

Plné, flexibilní basy

Vysoce výkonný basový modul B2 poskytuje větší nízkofrekvenční výstup pro potřeby získat silnější basy pro větší publikum. Modul zahrnuje tři možnostmi nastavení pro větší flexibilitu. Normální nastavení je ideální pro basovou kytaru nebo pro miking šlapacího bubnu. Vyšší stupeň nastavení je určen pro aplikace přehrávání DJ/hudba. A nižší nastavení je ideální pro akustickou kytaru a zpěv.  Kompaktní provedení pro snadnou přepravu, nastavení a složení. Malé rozměry zabírají podstatně méně místa, než tradiční basové boxy, jaké jsou potřebné pro stejný výkon. Zámková konstrukce nohou umožní bezpečně stohovat až dva moduly. Vysoce efektivní konstrukce, je vybaven dvěma 10" (13,3 cm) reproduktory, vysoce výkonné drivery produkující hluboké a silné basy z malého boxu. Po připojení k napájecímu stojanu aktivní EQ obvody odpovídajícím způsobem automaticky upraví basový signál.

 

 

Skvělé vlastnosti

Volitelný audio engine T1 ToneMatch přidává další čtyři kanály, takže systém můžete rozšířit a připojit další nástroje a mikrofony. ToneMatch můžete také použít pro doladění vašeho zvuku s výkonnými nástroji pro tvarování zvuku. Basový modul pro zvýšení výkonu výstupního signálu basů na jeden nebo dva basové moduly B1 a jeden basový modul B2. L1 systém při připojení basových modulů odpovídajícím způsobem automaticky přizpůsobí ekvalizaci. Zámková konstrukce čtyř lehkých komponentů eliminuje potřebu stojanů reproduktorů a kabelů reproduktorů. Nastavení trvá jen pár minut. Zatahovací nohy zajistí stabilitu napájecích stojanů a reproduktorů. Čtyři zatahovací nohy lze složit pro rychlé nastavení a kompaktní přepravu. Praktické přepravní bagy pro reproduktor, napájecí stojan a basový modul – příprava na vystoupení a sbalení systému je mnohem jednodušší.

 

 

Přesné technické specifikace naleznete v záložce „Soubory ke stažení“
Frekvenční odezva (+/- 3 dB)

40 Hz - 12 kHz

Nominální disperze

180° H x 40° V

Frekvenční rozsah (-10 dB)

32 Hz - 14 kHz

Maximální SPL @ 1 m

112 dB SPL (118 dB SPL vrchol)

L1 Model 1S složený

11,3 kg, 202 cm výška

Basový modul B2

20,4 kg

Rozměry basového modulu B2

59.4 x 33.8 x 48 cm (V x Š x H)

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu