TechniSat Digit ISIO S2 - černý

TechniSat Digit ISIO S2 je digitální satelitní multimediální FULL HD přístroj vybavený dvěma tunery. Jedná se o kvalitní a spolehlivý přístroj s jednoduchou obsluhou, brilantním obrazem i zvukem a dokonalou českou podporou. Díky funkci Fastscan se sám naladí a seznam programů automaticky udržuje aktuální.

Zobrazit více
Produktové číslo: 
SRDIGISIOS2BL
Výrobce: 
Záruka: 
24 měsíců
Na objednávku
6 749 Kč / ks s DPH
5 578 Kč / ks bez DPH
ks
ks
Popis produktu
Technické parametry
Zeptejte se

TechniSat Digit ISIO S2 je digitální satelitní multimediální FULL HD přístroj vybavený dvěma tunery. Jedná se o kvalitní a spolehlivý přístroj s jednoduchou obsluhou, brilantním obrazem i zvukem a dokonalou českou podporou. Díky funkci Fastscan se sám naladí a seznam programů automaticky udržuje aktuální. Podporu funkce Fastscan přidává do přijímače firmware verze 2887. Videonávod jak nahrát firmware do přijímače naleznete na kartě zboží TechniStar S2 - jedná se o jiný model přijímače, ale postup je obdobný. Výhodou přijímače je napájení 12V, které umožňuje použití na cestách, v autech, karavanech, na chatách apod.


Příjem programů

Příjem českých a slovenských programů nabídek Skylink, T-Mobile, freeSAT (dříve UPC Direct) je dostupný po vložení dekódovacího modulu TechniSat Irdeto a příslušné dekódovací karty.TechniSat Digit ISIO S2 umožňuje příjem volně vysílaných i kódovaných satelitních programů v normách DVB-S/S2 včetně komprese MPEG-4/H.264. Přijímač pracuje ve vysokém rozlišení až 1920x1080p. K dispozici je paměť na 10000 programů. Funkce PIP (obraz v obraze).

Záznam pořadů

Digit ISIO S2 umožňuje záznam programů na externí USB pevný disk, flash disk nebo na SD/MMC kartu. Za určitých podmínek můžeme jeden program (i kódovaný) nahrávat a zároveň druhý sledovat nebo dva programy současně nahrávat v rámci jedné frekvence.
V případě využívání funkce PVR ready - nahrávání na externí zařízení, je zapotřebí připojit vhodný, kompatibilní a naformátovaný disk!
Výrobce negarantuje kompatibilitu se všemi volně dostupnými externími zařízeními (např. WIFI, USB, HDD, NAS), nabízenými na trhu spotřební elektroniky.

Připojení k internetu

TechniSat Digit ISIO S2 lze připojit k internetu a využívat jako prohlížeč libovolných webových stránek, poslouchat internetová rádia, apod. Po připojení k internetu je možné využívat i příjem hybridního vysílání HbbTV. Možnost ovládat přijímač pomocí chytrého telefonu.
Digit ISIO S2 lze připojit i přes SCART
Potřebujete-li připojit přijímač Digit ISIO S2 přes SCART, budete potřebovat adaptér TechniSat mini SCART.
 

Typ

HD

Tuner

2x DVB-S/S2

Dekódování

CI/CI+, Conax

Funkce

FastScan, Unicable, Internet

Záznam pořadů

Na Externí disk

Multimédia

Foto, HbbTV, Hudba, Video, Webový prohlížeč, Wi-Fi

Vstupy/výstupy

Externí IR, HDMI, LAN, Mini SCART, S/PDIF koaxiální, S/PDIF optický, USB

Vhodné pro příjem

freeSAT, Skylink, Telly (Smart CAM)

Ostatní

Napájení 12V

Rozměry přijímače

Šířka: 286mm, Výška: 40mm, Hloubka: 15.5mm

Obsah balení

přijímač, dálkové ovládání + baterie, propojovací HDMI kabel, český návod, adaptér 12V/3A

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu