Sony Bravia KD-65XH8077

Ultra HD televize Sony KD-65XH8077 se 4K HDR rozlišením a Android TV - stříbrná

Zobrazit více
Produktové číslo: 
KD-65XH8077
Výrobce: 
Záruka: 
24 měsíců
Na objednávku
Doba dodání 2 - 3 dny
35 990 Kč / ks s DPH
29 744 Kč / ks bez DPH
ks
ks
Popis produktu
Zeptejte se

Živé, plné barvy se zvukem, který vás obklopí

Podívejte se, jak reálná může být zábava díky spojení barev, kontrastu a čistoty v rozlišení 4K s pohlcujícím multidimenzionálním zvukem. A to vše v luxusním hliníkovém provedení. 

Podívejte se na krásu s vyšším kontrastem a čistotou

Náš výkonný procesor pomocí vyspělých algoritmů omezuje šum a zvýrazňuje detaily. Díky ještě čistšímu 4K signálu se bude vše, co sledujete, blížit rozlišení 4K plného realistických barev a kontrastu.Skvělé rozlišení, ať už se díváte na cokoli


 

Dopřejte si pohled na úžasný obraz v rozlišení 4K, plný reálných detailů a struktur, o který se stará exkluzivně náš procesor 4K HDR Processor X1. U snímků nafilmovaných v rozlišení 2K, nebo dokonce i Full HD dojde ke zvýšení rozlišení na téměř 4K prostřednictvím technologie 4K X-Reality PRO s využitím unikátní 4K databáze.

 

Reprodukuje širší a přesnější škálu barev


 

Díky rozšíření barevného spektra dokáží displeje TRILUMINOS vybavené našimi procesory X1 reprodukovat více barev než běžné televizory. Analyzují a zpracovávají data každého snímku tak, aby barvy působily ještě přirozeněji a přesněji a obraz se tak blížil realitě v takové míře, v jaké to dosud nebylo možné.

 

Méně rozmazání i u rychlých scén


 

Na některých obrazovkách mohou sportovní přenosy a rychlé akční scény působit rozmazaně. Díky naší technologii Motionflow, která vkládá snímky mezi jednotlivé snímky a černé přechody mezi scénami, jsou pohyby plynulé a čisté. A výsledek? Méně rozmazání a omezený zbytkový obraz s plynulejším pohybem.

 

Proměňte svůj divácký zážitek díky funkci Dolby Vision


 

Přiveďte scény k životu pomocí výrazného osvětlení, temnější černé a zářivých barev. Technologie Dolby Vision pracuje s funkcí HDR, která přímo u vás doma vytvoří poutavý a silný zážitek jako v kině.

 

Zřetelný multidimenzionální zvuk


 

Nechte se obklopit čistým, vysoce kvalitním zvukem linoucím se z různých stran, se kterým se ocitnete přímo uprostřed dění.

 

Zvuk vás obklopí díky technologii Dolby Atmos


 

Nechte se obklopit zvukem a vstupte přímo do scény. S technologií Dolby Atmos zvuk přichází shora i ze stran, takže objekty nad hlavou budou realističtěji a vy si tak budete moci dopřát skutečně multidimenzionální zážitek.

 

Zaposlouchejte se do zvuku ve vysoké kvalitě


 

Naše nově tvarované reproduktory s měniči X-balanced doplňují štíhlé televizory kvalitním zvukem a umožňují čistý poslech u filmů i hudebních pořadů.
(Tato funkce je k dispozici u televizorů s uhlopříčkou nad 55˝)

 

Design v souladu s vaším interiérem


 

Úzký rám dodává televizoru vytříbený vzhled, který harmonicky splyne s každým moderním interiérem.

 

Snadný přístup pro snadný život


 

Díky snadnému přístupu k veškerému vašemu oblíbenému obsahu, službám a zařízením vám naše chytré televizory s platformou Android TV zjednoduší život.

 

Stačí mluvit a objevíte nové světy


 

Svou vysněnou zábavu dostanete tak rychle, jak si o ni zvládnete říct. Díky vylepšenému hlasovému ovládání vám chytrý televizor s platformou Android TV umožní si během okamžiku užívat filmy a pořady z aplikací a vysílání.

 

Přes 5000 aplikací – více, než kolik má jakýkoli jiný chytrý televizor


 

Chytré televizory Sony s platformou Android TV disponují nepřebernou nabídkou aplikací. Můžete si vybrat ty, které vám od života přinesou více radosti a zábavy.

 

Už žádné čekání


 

Aplikace se spouští rychle a při přepínání mezi nimi už nemusíte čekat – Netflix se spouští 3x rychleji než dříve.

 

Začněte stiskem jediného tlačítka


 

Televizory Sony disponují speciálním tlačítkem Netflix, takže můžete začít streamovat jedním stisknutím.

 

Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple HomeKit


 

S funkcí Apple AirPlay můžete streamovat video a zvuk ze svého zařízení iPhone, iPad nebo počítače Mac. Sledujte filmy a pořady například prostřednictvím aplikace Apple TV nebo dokonce i prohlížeče Safari a podělte se se všemi o své fotografie.

 

Odesílejte obsah na větší, lepší obrazovku pomocí služby Chromecast


 

Služba Chromecast vám umožňuje přenášet videa, hry a aplikace z mobilního zařízení do televizoru s funkcí Chromecast built-in. Stačí klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš obsah získá nový rozměr. Přeneste obsah a poté můžete dále procházet obsah na telefonu či tabletu.

   
   
   

Přepravní rozměr (š x v x h)157,4 x 95,8 x 18,4 cm

Celková hmotnost (kg)22,6

Obsah baleníBaterie, dálkový ovladač pro hlasové ovládání, napájecí adaptér AC, napájecí kabel, provozní pokyny, průvodce rychlým nastavením, stojánek na stůl

Snadné ovládání s chytrým ovladačem

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu