BOSE Surround Speakers - černé

Zadní bezdrátové reproduktory určené pro rozšíření prostorového zvuku. Bose Surround Speaker bezdrátové reproduktory se přidávají k Soundbar 500 a Soundbar 700 pro získání opravdového prostorového zvuku.

Zobrazit více
Produktové číslo: 
B809281-2100
Výrobce: 
Záruka: 
24 měsíců
Skladem
9 990 Kč / ks s DPH
8 256 Kč / ks bez DPH
ks
ks
Popis produktu
Technické parametry
Soubory ke stažení
Zeptejte se
VELKÝ PROSTOROVÝ ZVUK

Chcete slyšet ty úchvatné zvuky automobilových honiček a výbuchů. Chcete si vychutnat kytarová sóla a promyšlené sloky. Chcete být v centru všeho dění - reproduktory Bose Surround vás tam dovedou. Navrženy výhradně pro spárování s Bose Soundbar 500 nebo Bose Soundbar 700, tyto velice nenápadné zadní surround reproduktory dodají zvuku vašich filmů, sportovních přenosů a televizních pořadů tu správnou šířku a hloubku. Pokud jde o zadní surround reproduktory, chcete nechat vyniknout jejich zvuk, ne jejich rozměry. Jsou menší než 4", ale přesto - reproduktory Bose Surround produkují zvuk, který opravdu vyniká.
 

 

JEDNODUCHÁ INSTALACE

Přidání těchto prostorových reproduktorů k soundbaru vede k napínavému zážitku ze sledování obsahu, stejně jako v kině. A instalace? Jednoduchá. Dva bezdrátové přijímače, které jsou součástí reproduktorů, zaručují velice snadné bezdrátové připojení k soundbaru. Ihned po připojení máte k dispozici špičkový zvuk, který výkonný zvuk soundbaru ideálně doplňuje.
 

 

DOPLŇTE SYSTÉM O HUTNÉ BASY

Hledáte další kompaktní volbu, která váš zvuk nakopne o pořádné basy? Přidejte basový modul Bose Bass Module 500 nebo Bose Bass Module 700 a plný prostorový zvuk bude naprosto dokonalý. Oba basové moduly mají bezdrátový dosah cca 9 m a ideálně splynou s jakýmkoliv prostředím.
 

Bezdrátové připojení

Bluetooth, Multiroom

Rozměry

9,4 x 8,1 x 8,4 cm (V x Š x H)

Hmotnost

1 kg

Obsah balení

2x Surround Speaker, 2x bezdrátový přijímač, 2x AC2 adaptér, 2x napájecí kabel, 2x 2pin kabel

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu