BOSE Sport Earbuds - bílé

Sluchátka do uší Bose Sport jsou od základu navržena tak, aby dodala vašemu cvičení energii díky uznávanému realistickému zvuku a pohodlnému bezpečnému uchycení. Díky proprietárním technologiím bude vaše hudba znít čistě a vyváženě, bez ohledu na to, jak hlasitě ji nastavíte. Elegantní design sluchátek jim umožňuje sedět blízko uší. A špunty vám neublíží bez ohledu na to, jak dlouho cvičíte, a nevypadnou bez ohledu na to, jak moc se pohybujete. Připravte se na překonání svého osobního maxima, znovu a znovu.

Zobrazit více
Produktové číslo: 
B805746-0030
Výrobce: 
Záruka: 
24 měsíců
Na objednávku
Doba dodání 3 - 5 dní
5 463 Kč / ks s DPH
5 190 Kč / ks s DPH
4 289 Kč / ks bez DPH
ks
ks
Popis produktu
Technické parametry
Soubory ke stažení
Zeptejte se
Okamžitá motivace

Sluchátka Bose Sport Earbuds zaručí, že vaše hudba bude znít, jako by umělec byl přímo vedle vás, a tlačí vás, abyste dosáhli ještě lepšího výkonu. Design akustického portu a prémiové, vysoce účinné ovladače se skvěle doplňují tak, aby poskytovaly velký zvuk z malého akustického balíčku. Náš podpis Aktivní ekvalizér optimalizovaný pro hlasitost automaticky zvyšuje hloubky a výšky, takže hudba, videa a hlasy vždy znějí vyváženě na jakékoli úrovni poslechu. A nové tipy StayHear Max vytvářejí těsné uzavření zvukovodu - důležité pro poslech hlubokých tónů, které dodávají vaší hudbě vliv a emoce, a pro blokování okolního hluku kolem vás, abyste se mohli soustředit na svou hudbu a trénink.

 


 

Vydrží tak dlouho, jak chcete cvičit

Sluchátka Bose Sport poskytují až pět hodin výdrže baterie na jedno nabití. Nabíjejí se umístěním do přiloženého nabíjecího pouzdra. Pokud je pouzdro nabité, sluchátka se automaticky nabijí. Po úplném nabití může pouzdro poskytnout dvě plná nabití až po dobu dalších 10 hodin používání. A pokud se vám baterie na cestách vybije, můžete 15minutové rychlé nabíjení vydržet až dvě hodiny přehrávání.

 

 

Nekonečný seznam vychytávek

- Voděodolné: Sluchátka Bose Sport jsou navržena tak, aby odolávala vlhkosti z potu a počasí. Procházejí přísným testováním kvality, aby se zajistilo, že zůstanou ve špičkové formě, stejně jako vy. Mají také hodnocení IPX4, což znamená, že elektronika uvnitř každého sluchátka je chráněna proti stříkající vodě v případě, že vás při běhu zachytí déšť.

- Mluvte a cvičte zároveň: Když vám během nošení sluchátek Bose Sport někdo zavolá, namísto přerušení tréninku jednoduše poklepejte na pravé sluchátko a přijměte hovor, stisknutím a podržením odmítněte. Pokud odpovíte, uslyšíte hovor jasně v obou uších. Mezitím vás díky mikrofonnímu poli tvořícímu paprsek, které odděluje váš hlas od okolního hluku, vás volající také jasně uslyší.

- vaše oblíbené funkce na dosah ruky: Namísto tlačítek mají sluchátka Bose Sport Earbuds kapacitní dotykové rozhraní. To znamená, že vnější povrch každého sluchátka funguje jako touchpad. Na pravém sluchátku přejetím nahoru a dolů nastavíte ovládání hlasitosti, dvojitým klepnutím spustíte nebo pozastavíte hudbu a přijmete hovor. A na levém sluchátku dvojitým klepnutím aktivujete funkci zkratky podle vašeho výběru, jako je kontrola stavu baterie (kterou můžete nastavit v aplikaci Bose Music).

- Žádné dráty:. Jako skutečná bezdrátová sluchátka Bluetooth nabízejí sluchátka Bose Sport úplnou svobodu pohybu. Pokud se nacházíte ve vzdálenosti 9 stop od zařízení, uslyšíte, co hraje. A díky speciálně navržené anténě ukryté na vnější straně každého sluchátka do uší zůstanete připojeni.

- Aplikace: Sluchátka Bose Sport se připojují k bezplatné aplikaci Bose Music, která vám umožňuje pojmenovat sluchátka, nastavit ovládací prvky tak, jak se vám líbí, kontrolovat výdrž baterie, spravovat připojení Bluetooth atd. Tímto způsobem také získáváte aktualizace softwaru s novými funkcemi, na kterých pracujeme. Nezapomeňte si ji stáhnout, abyste o ně nepřišli.

 

    

Připojení

Bluetooth

Výdrž baterie

Sluchátka: až 5 hodin, pouzdro: až 10 hodin

Rychlé nabití baterie

15 minut pro 2 hodiny přehrávání hudby

Rozměry

Sluchátka: 1,9 x 2,7 x 2,1 cm (V x Š x H), pouzdro: 3 x 8,5 x 4,1 cm (V x Š x H)

Hmotnost

Sluchátka: 15 g, pouzdro: 80 g

Obsah balení

Sluchátka Bose Sport Earbuds (vybavená středními náušníky), nabíjecí pouzdro, malé a velké ušní koncovky, nabíjecí kabel USB-C, rychlý návod, bezpečnostní list

Soubory ke stažení

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu