BOSE SoundLink Revolve - černý

Čistý a jasný 360° zvuk v přenosném, kompaktním provedení – to je reproduktor Bose SoundLink Revolve. Reproduktor vás jistě osloví kromě svého voděodolného (ochrana IPX4) a odolného designu také svým intuitivním ovládáním, dlouhou výdrží hraní anebo podporou Bluetooth či Hands-free. Reproduktor také můžete použít pro využití služby Siri nebo Google Now.

Zobrazit více
Produktové číslo: 
B739523-2110
Výrobce: 
Záruka: 
24 měsíců
Na Dotaz
5 490 Kč / ks s DPH
4 537 Kč / ks bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
Soubory ke stažení
Související produkty
Zeptejte se
Malý reproduktor, skvělý zvuk

Vzali jsme náš zvuk novým směrem. Seznamte se se SoundLink Revolve, jedním z našich dosud nejvýkonnějších přenosných Bluetooth reproduktorů. Poskytuje skutečný 360 ° zvuk pro konzistentní a rovnoměrné pokrytí. Umístěte jej do středu místnosti a každý dostane stejnou zkušenost. Nebo jej umístěte ke zdi a zvuk bude vyzařovat a odrážet se po místnosti a ponoří vás. 

Úžasně hlasitý a překvapivě malý

Nenechte se zmást jeho velikostí. Tato skříňka o velikosti pinty je nabitá více technologiemi, než se na první pohled zdá. Vysoce účinný převodník. Duální pasivní chladiče. Všesměrový akustický deflektor. To vše jednoduše znamená, že získáte věrný zvuk a husí kůži v reálném životě.

 

 

Zpívá v dešti

Trochu vody se nebojí. Voděodolný design SoundLink Revolve znamená, že jej můžete bez obav používat na více místech, například u bazénu nebo u kuchyňského dřezu.

 

 

Nárazníky po těle

Žádný strach, pokud ho převrhnete, hodíte do tašky nebo odložíte o něco drsněji, než jste chtěli. Měkké materiály po těle zamezí poškození.

 

 
Ideální nabíjecí adaptér

Volitelná nabíjecí kolébka udržuje váš SoundLink Revolve nabitý a připravený. Je to pohodlná domácí základna pro váš reproduktor a můžete hrát hudbu, zatímco se nabíjí.

 

Jedna aplikace, úplná kontrola

Aplikace Bose Connect vám poskytuje snadný přístup ke všemu, co váš produkt nabízí. Získejte tipy, odemkněte funkce produktu a přizpůsobte si svá nastavení, takže můžete místo poslouchání hudby trávit více času. Můžete také snadno spravovat připojení BLUETOOTH® reproduktoru jediným přejetím prstem, takže každý může být na řadě jako DJ. A když hlasitý zvuk není dost hlasitý, zapněte jej pomocí režimu Party a hrajte dva bezdrátové reproduktory současně. Nebo přepněte do stereofonního režimu pro vyhrazené levé a pravé přehrávání, které vám poskytne plný a dynamický zážitek z prostorového zvuku.

 

  

Verze

SoundLink Revolve

Barva

Černá

Typ připojení

Bluetooth, 3.5 mm jack

Výdrž baterie

12h

Funkce

Siri, Google now

Hmotnost

680 g

Obsah balení

Reproduktor SoundLink Revolve, Napájení USB, USB kabel, Napájecí adaptéry

Na Dotaz
Doba dodaní - Prodej ukončen
5 490 Kč s DPH
  • Novinka
Na objednávku
5 990 Kč s DPH
  • Novinka
Na objednávku
5 990 Kč s DPH
  • Novinka
  • SHOWROOM
Skladem
8 290 Kč s DPH
  • Akce
  • Novinka
Na objednávku
7 489 Kč s DPH
Na Dotaz
Doba dodaní - Prodej ukončen
5 990 Kč s DPH
Na Dotaz
Doba dodaní - Prodej ukončen
5 990 Kč s DPH

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu