BOSE SoundLink around-ear II - bílé

Poslouchejte hudbu s ukázkovou reprodukcí značky BOSE v mimořádně komfortním provedením a s podporou bezdrátového Bluetooth pro svobodný pohyb. Bezdrátová sluchátka SoundLink zní lépe, než kterýkoliv konkurent ve stejné třídě. Kombinace technologie TriPort a aktivní ekvalizace přináší zvuk, který je ostrý a silný při jakékoliv úrovni hlasitosti. Ponořte se do komplexního zvuku akustické kytary, plného rozsahu zpěvu i objemných bicích. Použijete je stejně dobře pro přehrávání hudby i pro řádný zvukový doprovod videí v podobě filmů, seriálů a jiných streamů z internetu.

Zobrazit více
Produktové číslo: 
B741158-0020
Výrobce: 
Záruka: 
24 měsíců
Na Dotaz
5 967 Kč / ks s DPH
5 490 Kč / ks s DPH
4 537 Kč / ks bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
Soubory ke stažení
Zeptejte se
Nic mezi vámi a vaší hudbou

Pokud jste si nemysleli, že bezdrátová sluchátka mohou znít stejně dobře jako kabelová, počkejte, až uslyšíte naše. Získejte hluboký, pohlcující zvuk a plynule přepínejte mezi dvěma zařízeními Bluetooth, aniž byste ztratili rytmus hudby - a multifunkční ovládací prvky na pravém sluchátku znamenají, že pro změnu hlasitosti nebo skladeb nemusíte sáhnout po svém zařízení. A u telefonů s podporou NFC stačí klepnout na zařízení po straně pravého sluchátka pro rychlé a snadné párování. Jedná se o sluchátka navržená tak, aby poskytovala lepší bezdrátový zážitek.

 

 

Křišťálově čisté hovory

Když posloucháte celý den, je pravděpodobné, že budete muset zavolat. Sluchátka SoundLink jsou navrženy tak, aby optimalizovaly komunikaci na obou koncích. Pokročilý mikrofonní systém s technologií HD Voice poskytuje čistotu i při větrném počasí, zatímco ovládací prvky na sluchátku umožňují přijímat a ukončovat hovory, aniž byste se museli natahovat po svém zařízení. A s vylepšeným bočním tónem budete znít stejně přirozeně, jako byste neměli sluchátka.

 

 

Jedna aplikace. Úplná kontrola

Aplikace Bose Connect vám poskytuje snadný přístup ke všemu, co váš produkt nabízí. Získejte tipy, odemkněte funkce produktu a přizpůsobte si svá nastavení, takže můžete místo poslouchání hudby trávit více času. Můžete také snadno spravovat všechna připojení Bluetooth. Přejděte od volání na smartphonu přes poslech hudby na tabletu až po sledování filmu na notebooku jediným přejetím prstem. Aplikaci Bose Connect můžete stáhnout v App Storu a na Google Play.

 

  

 

Připojení

Bluetooth

Výdrž baterie

Až 15 hodin

Rychlé nabití baterie

15 minut pro 2 hodiny přehrávání hudby

Rozměry

19 x 15,2 x 3,8 cm (V x Š x H)

Hmotnost

0,2 kg

Obsah balení

Bezdrátová sluchátka SoundLink around-ear II, nabíjecí kabel USB, záložní zvukový kabel, pouzdro

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu