BOSE Sleepbuds II

Každodenní stres, chrápání partnera nebo hluční sousedé. Existuje spousta dalších věcí, které vám mohou činit problém usnout a klidně spát celou noc. Řešením pro tyto situace jsou sluchátka Sleepbuds II, která nejsou určena pro poslech hudby, ale fungují s pomocí aplikace Bose Sleep. Aplikace Bose Sleep poskytuje Sleepbuds poslech relaxačních zvuků, které vám pomohou usnout a maskovat okolní hluk a nerušeně spát celou noc. 

Zobrazit více
Produktové číslo: 
B841013-0010
Výrobce: 
Záruka: 
24 měsíců
Skladem
7 490 Kč / ks s DPH
6 190 Kč / ks bez DPH
ks
ks
Popis produktu
Technické parametry
Soubory ke stažení
Zeptejte se
Klidný spánek od usnutí po probuzení

Bose Sleepbuds II jsou navržená pro všechny fáze spánku tak, abyste se vzbudili svěží a odpočatí. Od chvíle, kdy se unavení přesunete do postele, abyste si odpočinuli po dlouhém dni, až po změnu polohy uprostřed spánku. Zcela bezdrátová speciálně navržená sluchátka pro spánek jsou pohodlná a pomocí speciálních ušních vložek – Stay Hear Tips, které pasivně potlačují okolní hluk v kombinaci s uklidňujícími zvuky z aplikace, zajistí klidný a nerušený spánek po celou noc.

 

 

Ničím nerušený spánek

Plnou kontrolu nad Sleepbuds™ máte na dosah ruky. Prozkoumejte zvukovou knihovnu a stáhněte si své oblíbené efekty do sluchátek, abyste si vytvořili noční profil. Můžete také nastavit osobní alarm a nebo nastavit režim provozu bez telefonu. Vyberte si ze 40 zvuků - od relaxačního obsahu, který vás uklidní do klidného spánku, až po zvuky maskování šumu od společnosti Bose, které jsou speciálně navrženy tak, aby pokryly nežádoucí noční rušení. Další obsah bude do zvukové knihovny přidán prostřednictvím budoucích aktualizací softwaru.

 

 

Nejenom poudro

Pouzdro na Sleepbuds není jen přenosné pouzdro, ale zároveň i dobíjecí stanice, která chrání a dobíjí Sleepbuds II, když je zrovna nepoužíváte. Dobíjecí pozdro je magnetické pro lepší uchycení vně pouzdra Sleepbuds. Získejte až 10 hodin na jedno nabití a 3 další dobití z transportního pouzdra.

 

 

Aplikace

Sleepbuds II spolupracují s aplikací Bose Sleep, nabízející knihovnu 40 zvuků, včetně speciálních zvuků maskujících hluk od společnosti Bose a také relaxačního obsahu. Vyberte si své oblíbené položky, které chcete stáhnout do Sleepbuds II, a upravte další nastavení - například osobní budík. Stáhněte si aplikaci Bose Sleep zdarma v Appstore či Google Play.

 

    

 

Připojení

Bluetooth

Výdrž baterie

Sluchátka: až 10 hodin, pouzdro: až 30 hodin

Doba nabití baterie

Sluchátka: max. 6 hodin, pouzdro: max. 3 hodiny

Rozměry

Sluchátka: 1,3 x 2,8 x 1,5 cm (V x Š x H), pouzdro: 2,7 x 7,7 x 7,7 cm (V x Š x H)

Obsah balení

BOSE Sleepbuds II, přepravní / dobíjecí pouzdro, StayHear Sleep Tips velikost S / M / L, nabíjecí kabel USB 1m

Soubory ke stažení

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu