BOSE QuietComfort Earbuds - černé

Lepší zvuk začíná lepším tichem. Proto jsou tato elegantní nová bezdrátová sluchátka navržena s průlomovými akustickými inovacemi a nejúčinnějším potlačením hluku na světě. Společně produkují ostrý, čistý zvuk a bohaté, hluboké basy ve virtuálním tichu - takže můžete slyšet všechny druhy detailů, které se obvykle ztratí, jako například zpěvák dýchající mezi slovy nebo lusknutí prstů hluboko v publiku.

Zobrazit více
Produktové číslo: 
B831262-0010
Výrobce: 
Záruka: 
24 měsíců
Skladem
7 590 Kč / ks s DPH
6 273 Kč / ks bez DPH
ks
ks
Popis produktu
Technické parametry
Soubory ke stažení
Zeptejte se
Přizpůsobte si svůj poslech díky nastavitelnému potlačení šumu

Virtuální ticho je skvělé pro poslech hudby, ale jsou chvíle, kdy potřebujete slyšet i vnější svět. Jako když jdete po rušné ulici. Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds, která vědí, že různé situace vyžadují různou úroveň povědomí, vám jedinečně umožní vybrat si svůj poslechový zážitek. To vám umožní úplně eliminovat rozptýlení, minimalizovat potlačení šumu nebo cokoli mezi tím. Pro rychlé konverzace vyberte možnost úplné průhlednosti. Tato praktická funkce vám připadá, jako byste vůbec neměli sluchátka - ideální pro objednání kávy nebo malý rozhovor se spolupracovníky.

 

 

Věříme, že nebudete chtít jiná

Akustický balíček uvnitř těchto sluchátek je schopen produkovat hluboké nízké tóny a vzrušující, realistický zvuk bez ohledu na to, jak hlasitě (nebo tlumeně) chcete poslouchat. A to není maličkost. Protože když snížíte hlasitost na většině sluchátek, basy mají tendenci mizet, takže vaše hudba zní plechově a maličko. Problém jsme vyřešili naší technologií Active EQ optimalizovanou pro objem. Tato inovace automaticky zvyšuje hloubky a výšky, takže hudba, videa a hlasy, které posloucháte, zůstanou trvale vyvážené - i při změně hlasitosti.

 

 

Výkonné nabíjení

Toto robustní pouzdro je navrženo pro cestování s vámi po celý den. Jeho magnetizovaný vnitřek udržuje bezdrátová sluchátka bezpečně na místě během nabíjení a jeho baterie poskytuje dvě další plné nabití - nebo až 12 hodin přehrávání. Rychlé 15minutové nabíjení vám navíc poskytne výdrž baterie až 2 hodiny. A když je na řadě váš případ, aby se dobil, můžete si vybrat mezi přiloženým kabelem USB-C nebo jakoukoli bezdrátovou nabíjecí podložkou s certifikací Qi (není součástí dodávky). Vnější LED diody jasně ukazují stav baterie vašeho nabíjecího pouzdra. Jakmile je vyjmete z pouzdra, sluchátka se začnou spárovat s vaším zařízením.

 

 

Nekonečný seznam vychytávek

- Pohodlné nošení: Díky našemu novému designu špičky StayHear Max je každý povrch, který se dotýká vašeho ucha, vyroben z měkkého silikonu - ne z tvrdého plastu -, takže jsou špunty dostatečně pohodlné na to, abyste je mohli nosit po celý den.

- Lidé uslyší váš hlas, ne hluk kolem vás: Na pravém sluchátku snímá speciálně navržené pole mikrofonu zvuk vašeho hlasu a potlačuje většinu okolního hluku. Výsledkem je, že ať už telefonujete, nebo používáte svého virtuálního asistenta, váš hlas se soustředí.

- Vaše oblíbené funkce na dosah ruky: Namísto tlačítek mají tato skutečná bezdrátová sluchátka do uší intuitivní dotykové rozhraní. Umožňuje vám ovládat svůj obsah pomocí řady jednoduchých gest. Pouhým dotykem sluchátek můžete přepínat mezi třemi přizpůsobitelnými úrovněmi potlačení šumu, přehrávat nebo pozastavovat obsah, přijímat hovory a další.

- Vzdorují vodě: Nebojte se je použít při cvičení. Je v pořádku nosit je v dešti, sněhu, plískanici nebo krupobití. Tato sluchátka do uší s hodnocením IPX4 budou i nadále pumpovat skvěle znějící hudbu.

- Zastavení přehrávání: Mikrosenzory informují sluchátka, kdy jsou v uších a kdy ne. V okamžiku, kdy jedno vytáhnete, se vaše hudba, podcast nebo video automaticky pozastaví, abyste nezmeškali ani sekundu.

- Aplikace: Chcete-li plně ovládat sluchátka QuietComfort, stáhněte si aplikaci Bose Music, kterou můžete zdarma stáhnout v Appstore nebo na Google Play. Umožňuje vám přizpůsobit oblíbené položky pro potlačení hluku, spravovat připojení Bluetooth, nastavit zástupce a mnoho dalšího. Udržuje také aktuální software vašich sluchátek - a v budoucnu dokonce odemkne nové funkce.
 

    
 

 

Připojení

Bluetooth

Výdrž baterie

Sluchátka: až 6 hodin, pouzdro: až 12 hodin

Rychlé nabití baterie

15 minut pro 2 hodiny přehrávání hudby

Rozměry

Sluchátka: 3,9 x 2,6 x 2,7 cm (V x Š x H), pouzdro: 3,2 x 8,9 x 5 cm (V x Š x H)

Hmotnost

Sluchátka: 17 g, pouzdro: 90 g

Obsah balení

2 sluchátka Bose QuietComfort (vybavená středními koncovkami do uší), nabíjecí pouzdro, malé a velké ušní koncovky, nabíjecí kabel USB-C, rychlý návod, bezpečnostní list

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu