BOSE QuietComfort 35 II - černé

Inovativní bezdrátová Bluetooth sluchátka druhé generace QC 35 II s aktivním potlačením okolního hluku, která jsou vylepšena o tlačítko pro přímé vyvolání hlasového asistenta Google, nebo změny úrovně potlačení okolního hluku. Google asistent vám umožní přehrávat hudbu nebo přijímat textové zprávy, diktovat odpovědi atd. bez telefonu v ruce. Užijte si svobodu pohybu v kombinaci s nejlepšími sluchátky od Bose se špičkovým zvukem. Nezáleží na tom, jak hlučný svět je kolem vás, teď už budete jen vy, vaše hudba a zcela srozumitelná komunikace.

Zobrazit více
Produktové číslo: 
B789564-0010
Výrobce: 
Záruka: 
24 měsíců
Na Dotaz
6 955 Kč / ks s DPH
6 190 Kč / ks s DPH
5 116 Kč / ks bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
Zeptejte se
To nejlepší z Bose až s 20 h výdrží

Nová generace sluchátek Bose QuietComfort 35 II je obohacena o Google Assistant, Amazon Alexu a o nastavení pro kontrolu okolního hluku. Díky technologii potlačení okolního hluku a čistému zvuku vás sluchátka doslova přesunou do místa, kde budete jen vy a vaše hudba. Tato technologie také průběžně měří, porovnává a reaguje na okolní hluk, který pak ruší opačným signálem. Navíc si můžete přizpůsobit potlačení mezi třemi úrovněmi. Sluchátka Bose QuietComfort 35 II Vám umožní nepřetržitý poslech hudby až 20 hodin. Až se ale sluchátka vybijí, stačí jim pouhých 15 minut nabíjení na další 2,5 hodiny poslechu.

 

 

Společník na cesty

Když často posloucháte na cestách, chcete nejen aby vaše sluchátka vypadala dobře, ale také aby byla i odolná. Sluchátka QuietComfort 35 II tyto požadavky s přehledem splňují. Jsou vyrobena z nárazuvzdorných materiálů a nerezové oceli odolné proti korozi. Jistě ale také chcete, aby při dlouhém poslechu byla sluchátka pohodlná, a proto je zde polstrování náhlavního mostu. Spolu s náušníky vyrobenými ze syntetické kůže ani neucítíte, že máte sluchátka na hlavě. Vše je zabalené v materiálu Alcantara, který se používá například u luxusních automobilů nebo jachet.

 

 

Jednoduchá kontrola

Sluchátka QuietComfort 35 II nově přichází jako vůbec první sluchátka se zabudovaným Google Assistant. To znamená, že budete moci přehrávat hudbu, přijímat zprávy, spravovat váš denní plán nebo se ptát, a to vše pomocí vašeho hlasu. Stačí pouze držet tlačítko na vašich sluchátkách a začít konverzaci s vaším Google Assistant. Můžete ho požádat o to, aby vás navigoval domů, aby vytočil číslo vašeho přítele, aby vám večer připomněl ať nezapomenete uvařit večeři, ale také jej můžete požádat o aktuální počasí nebo třeba výsledek zápasu. Můžete používat tlačítko pro komunikaci například i k tomu, abyste si přizpůsobili potlačení hluku. 

 

 

Jednoduché ovládání a přehlednost

Připojení k Bluetooth zařízením a přepínání mezi nimi, např. z iPadu do iPhone v případě příchozího hovoru, je nyní snažší, než kdykoliv předtím. Jednoduchá aplikace se skvěle přehledným rozhraním usnadňuje připojení k několika Bluetooth zařízením najednou a jednoduše mezi nimi přepínat. Aplikace rovněž aktualizuje sluchátka s nejnovějším dostupným Bose Softwarem. Navíc nabízí užitečné tipy a dokonce můžete měnit jazyk pro hlasovou výzvu, nebo kdy se mají sluchátka přepnout do režimu spánku. Aplikaci Bose Connect můžete stáhnout v App Storu a na Google Play.

  

 

 

Připojení

Bluetooth

Výdrž baterie

Až 20 hodin

Rychlé nabití baterie

15 minut pro 2,5 hodiny přehrávání hudby

Rozměry

18 x 17 x 8,1 cm (V x Š x H)

Hmotnost

0,31 kg

Obsah balení

Sluchátka BOSE QuietComfort 35 II černé, audio kabel, USB kabel, cestovní pouzdro

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu