BOSE QuietComfort 20 ANC pro iOS zařízení

Ztraťte se ve své hudbě - sluchátka QC20 vám umožní zažít hudbu na cestách jako nikdy předtím. Užijete si realistickou kvalitu digitálního zvuku, která vyčnívá z okolního hluku - plus svobodu sluchátek do uší. Tipy StayHear + fyzicky blokují hluk, zatímco naše technologie Acoustic Noise Canceling elektronicky redukuje většinu zbylého. Jste to jen vy a vaše hudba, a to i v hlučném prostředí.

Zobrazit více
Produktové číslo: 
B718839-0010
Výrobce: 
Záruka: 
24 měsíců
Na Dotaz
8 557 Kč / ks s DPH
5 990 Kč / ks s DPH
4 950 Kč / ks bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
Soubory ke stažení
Zeptejte se
Pokročilá technologie

Díky struktuře TriPort reprodukuje model QuietComfort 20 frekvenčně vyrovnaný zvuk s hlubokými tóny. Vylepšená akustická konstrukce pomáhá sluchátkům znít přirozeněji. Vylepšená stabilita a pohodlí v uchu i při dlouhém poslechu je realizována pomocí patentovaných silikonových nástavců StayHear+, které drží měnič uvnitř boltce díky rozepření o horní kraj ucha. Dálkové ovládání s mikrofonem obsahuje rovněž tlačítka pro příjem/ukončení hovoru a aktivaci režimu Aware. Dobíjecí lithium-iontová baterie (umístěná uvnitř modulu) se pomocí dodaného kabelu USB nabije za pouhé 2 hodiny a na jedno nabití vydrží až 16 hodin přehrávání.

 

 

Pohlcující zvuk

Sluchátka QuietComfort 20 iOS jsou druhou generací intra aurálních sluchátek od společnosti Bose s vysoce efektivní funkcí eliminace okolního šumu. Perfektní špunty StayHear+ blokují část okolního hluku. Napájení funkce zajišťuje kontrolní modul se zabudovaným akumulátorem, který vystačí až na 16 hodin aktivního používání. Nabíjí se jednoduše z jakéhokoli portu USB přibližně dvě hodiny. Při úplném vybití můžete ale samozřejmě sluchátka stále používat v pasivním režimu.
 

 

Rozhodujte sami

Pro situace, když přecházíte ulici nebo sedíte v čekárně, by však mohlo být dokonalé odstínění od okolního hluku kontraproduktivní. Řešením je integrovaný režim Aware, jednoduše jej aktivujete tlačítkem a jste zpátky v kontaktu s okolím. Přitom však současně posloucháte svou oblíbenou muziku, ale pouze s částečným útlumem vnějších zvuků.

 


 

Připojení

3,5 mm Jack

Výdrž baterie

Až 16 hodin

Rozměry špuntů

32 x 25 x 13 mm (V x Š x H)

Rozměry baterie

89 x 32 x 9 mm (V x Š x H)

Hmotnost

44 g

Obsah balení

Sluchátka QuietComfort 20, 3 páry nástavců StayHear+ (S, M, L), klip na oblečení, nabíjecí baterie li-ion, nabíjecí kabel USB, pouzdro k přenášení

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu