BOSE L1 Model II včetně basového modulu B2

Náš nejpokročilejší systém L1 pro publikum až o 500 lidech. Díky kloubovému lineárnímu poli s 24 reproduktory a čistým rovnoměrným pokrytím o 180 stupňích kombinuje naši nejlepší reprodukci zvuku se snadným transportem a nastavením. Navrženo pro práci s volitelnými mixéry T4S nebo T8S ToneMatch, které poskytují další vstupy, naši největší knihovnu předvoleb ToneMatch a kompletní sadu efektů a zpracování studiové třídy.

Zobrazit více
Produktové číslo: 
BL1SETII-B2
Záruka: 
24 měsíců
Na objednávku
Doba dodání 3 - 5 dní
65 990 Kč / ks s DPH
54 537 Kč / ks bez DPH
ks
ks

Máte zájem o odbornou montáž, instalaci a předvedení tohoto produktu?

Poptat odbornou montáž
Popis produktu
Technické parametry
Soubory ke stažení
Zeptejte se
Hluboké basy z malého boxu

Vysoce výkonný basový modul B2 poskytuje větší nízkofrekvenční výstup pro potřeby získat silnější basy pro větší publikum. Modul zahrnuje tři možnostmi nastavení pro větší flexibilitu. Normální nastavení je ideální pro basovou kytaru nebo pro miking šlapacího bubnu. Vyšší stupeň nastavení je určen pro aplikace přehrávání DJ/hudba. A nižší nastavení je ideální pro akustickou kytaru a zpěv.  Kompaktní provedení pro snadnou přepravu, nastavení a složení. Malé rozměry zabírají podstatně méně místa, než tradiční basové boxy, jaké jsou potřebné pro stejný výkon. Zámková konstrukce nohou umožní bezpečně stohovat až dva moduly. Vysoce efektivní konstrukce, je vybaven dvěma 10" (13,3 cm) reproduktory, vysoce výkonné drivery produkující hluboké a silné basy z malého boxu. Po připojení k napájecímu stojanu aktivní EQ obvody odpovídajícím způsobem automaticky upraví basový signál. Se systémem L1 Model II můžete napájet až dva basové moduly B1 nebo jeden modul B2, z jednoho napájecího stojanu. A volitelný výkonový zesilovač PackLite umožňuje přidat druhý basový modul B2 pro maximální basovou výkonnost.

 

 

Jednoduché a efektivní

Napájecí stojan L1 Model II váží pouze něco přes10 kg, a jeho čtyři zatahovací nohy usnadňují přepravu a nastavení. Stojan má také zjednodušenou ovládací sekci; jeden linkový vstup lze používat s nástroji, mikrofony, mixery, notebooky, MP3 přehrávači nebo DVD systémy. Volitelný audio engine T1 ToneMatch přidává další čtyři kanály, takže systém můžete rozšířit a připojit další nástroje a mikrofony. ToneMatch můžete také použít pro doladění vašeho zvuku s výkonnými nástroji pro tvarování zvuku.

Skvělé vlastnosti

 Basový modul pro zvýšení výkonu výstupního signálu basů. L1 systém při připojení basových modulů odpovídajícím způsobem automaticky přizpůsobí ekvalizaci. Basový line výstup pro post-DSP výstup basového signálu (¼" TRS). Použijte pro připojení aktivního subwooferu, dodatečného zesílení nebo pro zesilovače Bose PackLite s dalšími, až dvěma basovými moduly. Zatahovací nohy zajistí stabilitu zmodernizovaných napájení stojanů a reproduktorů. Čtyři zatahovací nohy lze složit pro rychlé nastavení a kompaktní přepravu. Praktické přepravní bagy pro reproduktor, napájecí stojan a basový modul – příprava na vystoupení a sbalení systému je mnohem jednodušší.

Přesné technické specifikace naleznete v záložce „Soubory ke stažení“
Frekvenční odezva (+/- 3 dB)

40 Hz - 12 kHz

Nominální disperze

195° H x 0° V

Frekvenční rozsah (-10 dB)

32 Hz - 14 kHz

Maximální SPL @ 1 m

115 dB SPL (121 dB SPL vrchol)

L1 Model II

10,75 kg, 213 cm výška

Basový modul B2

20,4 kg

Rozměry basového modulu B2

59.4 x 33.8 x 48 cm (V x Š x H)

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu