BOSE L1 Model 1S včetně basového modulu B1

Náš systém L1 nabízí jedinečnou kombinaci výkonu a přenositelnosti pro publikum až o 300 osobách. Se systémem 12 reproduktorů s kloubovým vedením, který poskytuje 180 stupňů čistého, rovnoměrného zvuku, je systém navržen také pro práci s T4S nebo T8S ToneMatch mixéry a také volba v basových modulech. Snadná přeprava a nastavení během několika minut.

Zobrazit více
Produktové číslo: 
B353924-4110
Záruka: 
24 měsíců
Na objednávku
Doba dodání 3 - 5 dnů
39 988 Kč / ks s DPH
33 048 Kč / ks bez DPH
ks
ks
Popis produktu
Technické parametry
Soubory ke stažení
Zeptejte se
Umístěte si PA systém za sebe

Vertikální konfigurace malých, přesně umístěných driverů tohoto systému umožňuje, aby L1 Model 1S produkoval zvuk směrem dopředu a do stran (pokrytí v úhlu 180 stupňů), ale jen velmi málo nahoru a dolů, čímž se snižuje nežádoucí dozvuk. To vytváří konzistentní tonální vyvážení, zvuk se šíří rovnoměrněji napříč jevištěm a celým publikem, a hlasitost klesá mnohem pomaleji, než při použití běžného reproduktoru. Unikátní technologie umožňuje, že systém může sloužit jako PA a monitor. Může být umístěn za nebo z boku umělcem který slyší pouze to, co slyší publikum. Tím je vše pod kontrolou a není třeba používat běžné monitory, mixéry a PA systémy.

Hluboké basy z malého boxu

Basový modul B1 je další možnost pro přenosné zařízení posilující basy. Je podstatně lehčí a menší, než konvenční basové boxy, které jsou potřebné pro dosažení stejného výkonu. A basový modul B1 navíc zajišťuje přesnější zesílení nižších tónů pro většinu vokálů a nástrojů. K systému L1 Model 1S můžete přidat druhý modul B1 nebo jeden basový modul B2 pro maximální basovou výkonnost.

 

 

Skvělé vlastnosti

Basový modul pro zvýšení výkonu výstupního signálu basů. L1 systém při připojení basových modulů odpovídajícím způsobem automaticky přizpůsobí ekvalizaci. Zámková konstrukce z lehkých komponentů eliminuje potřebu stojanů reproduktorů a kabelů reproduktorů. Nastavení trvá jen pár minut. Zatahovací nohy zajistí stabilitu zmodernizovaných napájení stojanů a reproduktorů. Čtyři zatahovací nohy lze složit pro rychlé nastavení a kompaktní přepravu. Praktické přepravní bagy pro reproduktor, napájecí stojan a basový modul – příprava na vystoupení a sbalení systému je mnohem jednodušší.

 

 

Přesné technické specifikace naleznete v záložce „Soubory ke stažení“
Frekvenční odezva (+/- 3 dB)

40 Hz - 12 kHz

Nominální disperze

180° H x 40° V

Frekvenční rozsah (-10 dB)

32 Hz - 14 kHz

Maximální SPL @ 1 m

112 dB SPL (118 dB SPL vrchol)

L1 Model 1S složený

11,3 kg, 202 cm výška

Basový modul B1

13,6 kg

Basový modul B2

20,4 kg

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Top
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu