secsoan
phone

+420 466 301 333

eshop@secel.cz
po-pá 8:00-16:30

Přihlásit

|

Registrovat

Měna:

CZK

Nákupní košík:

";
NEWSLETTER

Články

 

 


Bose Soundtouch 20

Na přední části zaujme malý kousek lesklého tmavého plastu pod kterým vás po zapnutí překvapí malý modře podsvícený grafický led panel. Na panelu naleznete informace o poslouchaném zdroji hudby. Příjemným doplňkem jsou ovládací prvky na horní části zařízení, které jsou přehledné i velice dobře čitelné. Na zadní části dominuje velký průduch ozvučnice, která vtipně zlepšuje i úchop při přenosu přístroje. Číst celý článek.


 


Bose Soundlink mini

Bose soundlink mini je přenosný přehrávač s nejnovější technologií nabušený do miniaturního pouzdra. Kvalitní a přirozená reprodukce zvuku vás naprosto uchvátí. Bluetooth technologie vám umožní si zapamatovat až šest nejpoužívanějších zdrojových zařízení, což vám rychle usnadní párování. Při přehrávání se můžete od soundlinku vzdálit až na vzdálenost deseti metrů, takže máte dostatečný prostor k pohybu. Číst celý článek.PlayStation 4 - PS4 - pekelná to novinka

Nová generace herní konzole je již tady s velkým balíčkem plným překvapení. Čeká nás mnoho novinek a technických vylepšení jak ze strany hardwaru tak ze strany software. Již na první pohled uchvacující design nové jednotky a nového ovladače Dualshock4, který prodělal oproti jeho staršímu bratříčkovi podstatné změny. Číst celý článek.


 

4K Ultra HD TV: Dostihli jsme budoucnost

Technologie 4K je velkým pokrokem pro fanoušky jak sportu, tak velice kvalitního obrazu. Ultra HD detaily vás ohromí natolik, že si televizor ihned zamilujete. Obraz takové kvality musíte vidět. Rozlišení obrazovky je 3840 x 2160, tedy 8 milionů pixelů, inu posuďte sami. Číst celý článek.

 

 


BOSE 535 252BOSE nejlepší systémy domácího kina

Lifestyle systémy 535 a 525 poskytují živý prostorový zvuk z pěti dynamických reproduktorů, vše pro singulární zvukový zážitek, budete chtít znovu a znovu prožívat. Připojíte až 6 HD video a audio zdrojů, jako Váš 3D Blu-ray Disc, kabelové televize nebo herní systém s pomocí průvodce nastavením. Číst celý článek.