secsoan
phone

+420 466 301 333

eshop@secel.cz
po-pá 8:00-17:00

Přihlásit

|

Registrovat

Měna:

CZK

Nákupní košík:

";
NEWSLETTER

BOSE nejlepší systémy domácího kina

Nové Lifestyle 535 a 525 systémy

Lifestyle systémy 535 a 525 poskytují živý prostorový zvuk z pěti dynamických reproduktorů, vše pro singulární zvukový zážitek, budete chtít znovu a znovu prožívat. Připojíte až 6 HD video a audio zdrojů, jako Váš 3D Blu-ray Disc, kabelové televize nebo herní systém s pomocí průvodce nastavením. A exkluzivní technologie Bose ® sjednocení ®, vše funguje snadno a hladce jako jediný celek, který také obsahuje vestavěný tuner AM / FM a dokovací stanici pro váš iPod nebo iPhone.


BOSE 535 252


  • Dynamický prostorový zvuk, nastavení provázené s obrazovým průvodcem, pro jednoduchost instalace
  • Snadno připojit a ovládat až 6 HD zařízení video a hudebních zdrojů, s video upscaling/dopočtem na rozlišení 1080p
  • FM / AM tuner a dálkové ovládání s LCD displejem a podsvícením
  • Přizpůsobí zvuk přesně pro vaši místnost pro konzistentní, vysoce kvalitní výkon
  • Přenášejte hudbu bezdrátově s volitelným Wi-Fi ® adaptér (k dispozici 2014)
  • Výběr reproduktorů: reproduktory nebo mírně větší Direct / Reflecting ® reproduktory Premium Jewel Cube


 


 


Snadné nastavení

BOSE 535 252® Inteligentní integrační systém „sjednocení" vás provede postupem nastavení krok za krokem. Jak připojujete komponent k ovládací konzoli, systém doporučuje nejlepší konektory pomocí zpráv na obrazovce. Proběhne kontrola, že spojení bylo řádně provedeno.


Snadné použití

Technologie „sjednocení" ® také zjednodušuje programování Vašeho Bose dálkového ovládání ® systém Lifestyle a většinu zařízení k němu připojených. Při nastavení, systém „sjednocení" ® identifikuje jednotlivé připojené zařízení a automaticky učí dálkový ovladač pro Bose. Také zobrazí informace o systému, včetně FM / AM stavu, na displeji LCD BOSE dálkového ovládání.


BOSE 535 252


Zvuk určen pro Váš pokoj

Váš pokoj je jedinečný velikostí, tvarem, texturou a použití dalších prvků, které mají vliv na zvuk, který slyšíte. Systém ADAPTiQ ® byl vyvinut pro analýzu svého pokoje a pak nastavení zvuku na ® systému Lifestyle pro konzistentní, vysoce kvalitní výkon.


BOSE 535 252


Streamování hudby s SoundTouch TM

BOSE 535 252Je tu úroveň všestrannosti s tímto systémem, který budete milovat, a to přesahuje vzrušení z domácího kina. S volitelným Wi-Fi ® adaptér (k dispozici 2014), můžete streamovat internetová rádia a seznamy skladeb z Vaší hudební knihovny. Vše na stisknutí tlačítka na dálkovém ovladači.

Představte si: právě jste dokončili sledování akčního nabitého trháku. Pak můžete přejít přímo na Vaší oblíbenou internetovou rozhlasovou stanici, aniž byste museli sáhnout po telefonu. To vše je možné díky SoundTouch TM a bude brzy k dispozici u všech našich systémů Lifestyle ®.


Další funkce

  • 3D video kompatibilita umožňuje systému automatické zobrazení 3D video po připojení k příslušnému 3D zdroje (ů) a 3D TV.
  • Automatické Video upscaling zajišťuje filmům a sportovní přenosům použít nejvyšší rozlišení vašeho displeje-až do 1080p přes HDMI.
  • Proprietární Videostage ® 5 decoding and post-processing circuitry v kombinaci s digitálním 5.1 dekódování a DTS ®, přináší vysoce kvalitní, vícekanálový prostorový zvuk z prakticky libovolného zdroje: DVD, videokazety, stereo CD, dokonce i starší mono televizní pořady a filmy.

 

 

BOSE 535 252

BOSE 535 252

BOSE 535 252

BOSE 535 252

BOSE 535 252

BOSE 535 252

BOSE 535 252

BOSE 535 252

Nejlepší systémy domácího kina BOSE nabízíme v našem internetovém obchodě.