secsoan
phone

+420 466 301 333

eshop@secel.cz
po-pá 8:00-16:30

Přihlásit

|

Registrovat

Měna:

CZK

Nákupní košík:

";
NEWSLETTER

Jste zde: SONY

SONY

 

Jsme prodejci spotřební elektroniky SONY

Jsme Váš partner pro instalace spotřební elektroniky. 25 let zkušeností s instalacemi systémů audiovizuálního zařízení:

  • televizorů, včetně nejmodernějších OLED TV
  • satelitní techniky od instalací anténních parabol na střeše po připojení, naladění a nastavení satelitního přijímače
  • společné TV antény STA
  • HIFI audiosystémů ( receivery, řídící jednotky, komponenty, reprosoustavy )

LCD televizory a také LED televizory SONY Bravia Vám nabízí kvalitní ostrý obraz, přirozené barvy. To vše díky použití vysoce kvalitních materiálů a poctivému zpracování. Televizory Bravia to není jen skvělý obraz, ale také špičkový zvuk. Díky inovativním audiotechnologiím vyplní zvuk celou místnost.
Nejnovější 3D televizory Vám přinesnou nový rozměr zábavy spolu s Blu-Ray přehrávači nebo konzolí SONY Playstation 4. Všechny LCD a LED televizory můžete zavěsit pomocí nástěnných držáků na zeď.

Na veškerý sortiment špičkových LED LCD TV Bravia nabízíme profesionální montáž přímo u Vás doma nebo v komerčních prostorech. Proškolení technici zajistí nejvhodnější umístění televizoru a optimální propojení s ostatními přístroji AV techniky včetně instalace antén a montáž kabelových rozvodů pro nejnovější DVB-T2 vysílání a DVB-S2 satelitní příjem.

Užijte si  skutečnou domácí zábavu s nejnovějšími  Blu-ray™.Vyberte si z celé řady elegantně stylových modelů vybavených špičkovou technologií Sony. Nechte se vtáhnout přímo do děje filmů a seriálů. 4K Ultra HD Blu-ray™ zobrazuje vše s většími detaily než dříve, takže máte pocit, že sledujete skutečnou realitu.

 

Omlouváme se, v této kategorii momentálně žádné výrobky nemáme