secsoan
phone

+420 466 301 333

eshop@secel.cz
po-pá 8:00-16:30

Přihlásit

|

Registrovat

Měna:

CZK

Nákupní košík:

171.8 €
";
NEWSLETTER

BOSE SoundLink® around-ear II White

BĚŽNÁ CENA: 171.8 €

NAŠE CENA: 171.8 €

DOSTUPNOST: DO 3 DNŮ

Bezdrátová sluchátka od Bose kolem uší s nízkou hmotností a skvělým zvukem. Můžete snadno přepínat mezi hudbou a hovory díky ...

Více informací zde >>

Cenový alarm

Do políčka "Vaše Cena" vložte Vámi akceptovatelnou částku. Budete informováni emailem v případě, že se zboží zlevní na nebo pod tuto cenu.

Vaše cenaVáš email

 

POPIS

Bezdrátová sluchátka od Bose kolem uší s nízkou hmotností a skvělým zvukem. Můžete snadno přepínat mezi hudbou a hovory díky intuitivnímu ovládání a poslouchat celé hodiny s dobíjecí baterií.

Nová BOSE® Bluetooth Around-Ear sluchátka lehká a komfortní pro každý den,  proprietární akustická struktura TriPort®, exkluzivní mikrofon BOSE® s potlačením hluku, dobíjecí lithium-iontová baterie umožňuje až 15 hodin poslechu, dosah 9m od zařízení; připojení dvou přístrojů současně, voice prompts pro snadné nastavení a užívání každý den, přenosné pouzdro, NFC

Bezdrátová svoboda s nejlepším zvukem ve své třídě

Svoboda a pohodlí je velkou výhodou bezdrátových sluchátek, ale Bose vám zážitek ještě více umocní. Hluboký, pohlcující zvuk při jakékoli úrovni hlasitosti. Jasnější hovory na obou koncích komunikace. Můžete bezproblémově přepínat mezi dvěma připojenými zařízeními Bluetooth, takže už nikdy nezmeškáte hovor když sledujete film.

  • Exkluzivní technologie poskytuje hluboký dokonalý hudební zvuk
  • Čistá a přirozená reprodukce zvuku umožnuje srozumitelné hovory a to i v hlučném nebo větrném prostředí
  • Lze snadno přepínat mezi dvěma připojenými zařízeními Bluetooth (například smartphon a tablet)
  • Až 15 hodin přehrávání díky dobíjecí lithium-iontové baterii
  • Lehčí a pohodlnější než ostatní bezdrátová sluchátka

Nepřekonatelný zvuk SoundLink Around-Ear zní lépe než kterákoliv bezdrátová sluchátka ve své třídě. Kombinace TriPort technologie a přednastaveného EQ (ekvalizér) přináší zvuk který je ostrý a silný při jakékoli úrovni hlasitosti. Můžete se soustředit jen na hudbu a volně se pohybovat.

 

Srozumitelné hovory Tyto sluchátka jsou navrženy, aby optimalizovali vaše telefonní hovory. Pokročilá technologie mikrofonu a systém HD Voice a Adaptive Audio Adjustment poskytuje čisté a srozumitelné hovory i ve větrném nebo hlučném prostředí.

 

 

Snadné připojení. Bezproblémové přepínání. Nejnovější technologie Bluetooth umožňuje snadné připojení k mobilnímu zařízení s bezproblémovou audio/video synchronizaci. Můžete zůstat připojeni ke dvěma zařízením najednou a snadno mezi nimi přepínat. Takže pokud sledujete video na tabletu a někdo zavolá na Váš připojený telefon sluchátka automaticky video pozastaví abyste mohli přijmout hovor. Po ukončení hovoru sluchátka automaticky přepnou na tablet a spustí přehrávání videa.

 

Pohodlí a dlouhá životnost Sluchátka jsou navrženy pro váš aktivní styl života a odolné proti nárazu. Díky vybraným materiálům jako je speciální plast který je posílen o skleněná vlákna a ušlechtilá ocel odolná vůči korozi jsou sluchátka také odolnější proti rychlému opotřebení. Díky měkkým náušníkům a odlehčenému hlavovému mostu jsou lehčí a pohodlnější než ostatní bezdrátová sluchátka, takže si můžete vychutnávat oblíbenou hudbu po celý den. A pokud nebudete sluchátka zrovna používat můžete je složit a uložit do kompaktního pouzdra.

ROZMĚRY

SPECIFIKACE

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pro tento produkt nemáme související doporučené zboží.

VÝHODNÁ BALENÍ

Pro tento produkt není v současné době v nabídce žádné výhodné balení.

DOTAZY

Chcete-li se zeptat na cokoli ohledně tohoto produktu, zeptejte se nás. Odpověď Vám zašleme na emailovou adresu a zároveň ji zde zveřejníme pro ostatní zákazníky.