secsoan
phone

+420 466 301 333

eshop@secel.cz
po-pá 8:00-16:30

Přihlásit

|

Registrovat

Měna:

CZK

Nákupní košík:

171.8 €
";
NEWSLETTER

Sony SoundSport Free

BĚŽNÁ CENA: 193.8 €

NAŠE CENA: 193.8 €

DOSTUPNOST: DO 3 DNŮ

Nově designovoné sportovní bezdrátová sluchátka bez kabeluBluetooth a NFC párování, Bose® Active EQ, noise-rejecting dual micropfone, až ...

Více informací zde >>

Cenový alarm

Do políčka "Vaše Cena" vložte Vámi akceptovatelnou částku. Budete informováni emailem v případě, že se zboží zlevní na nebo pod tuto cenu.

Vaše cenaVáš email

 

POPIS

Nově designovoné sportovní bezdrátová sluchátka bez kabeluBluetooth a NFC párování, Bose® Active EQ, noise-rejecting dual micropfone, až 5 hodin bezdrátového poslechu na jedno nabytí,Přenosné dobíjecí pouzdro pro dalších 10 hodin provozu z kvalitních materiálůstayhear+tips  Bose Connect app pro Apple a Android, prémiové materiály pro komfortní celodenní nošení

 

Zcela bezdrátová sluchátka do uší Bose SoundSport Free Wireless Headphones s technologií Bluetooth a dobíjecím pouzdrem v balení. SoundSport Free sluchátka nabízejí absolutní svobodu pohybu, jsou odolná proti potu a dešti – IPX4 a na plné nabití vydrží přehrávat hudbu až 5 hodin. Navíc poskytují bezpečné a pohodlné uchycení uvnitř uší po celou dobu nošení. 

Získejte plný a vyvážený zvuk zcela bezdrátových sluchátek do uší od Bose. Jsou navržena tak, aby zůstala po celou dobu vně uší zcela pohodlná a mohli jste tak své tréninky posouvat o další úrovně.

Pokud jde o samotné technologie uvnitř sluchátek SoundSport Free, jsou vyvinuty s ohledem na každý detail. Od vylepšené automatické ekvalizace a optimalizace zvuku, přes lepší umístění pozice antény pro maximální přenos signálu Bluetooth. Výsledkem jsou sluchátka, která hrají jasně a čistě bez ohledu na to, jestli máte telefon zrovna v ruce, kapse nebo je připevněn na vaší paži. 

Sluchátka SoundSport Free se vyznačují bezkonkurenčním komfortem uchycení vně uší. Díky patentovaným silikonovým vložkám do uší StayHear+ Sport vám už nic nebude vypadávat z uší nebo vás cokoliv tlačit. Díky tomu si můžete nerušeně užívat poslech hudby a soustředit se pouze na váš trénink.

Digitální zpracování signálu EQ a optimalizovaná hlasitost vám nabídne jasný, čistý a plně vyvážený zvuk. Bez ohledu na to, jak bude plná posilovna, váš playlist vás udrží stále v pohybu a bude vás motivovat pro ještě vyšší výkony. 

Voda a sluchátka nejsou velkými kamarády, ale SoundSport Free si s tím bez problému poradí. Použitím vodoodpudivé membrány uvnitř sluchátek lze dosáhnout toho, že zůstanou zcela suché a plně funkční. Tyto sluchátka se nebojí ani potu, tak ani deště a špatné počasí už nebude důvodem pro zanedbání pravidelného tréninku.

Baterie vám umožní přehrávání hudby až na 5 hodin na jedno plné nabití. V momentě, kdy je přestanete používat, vrátíte je do přenosného pouzdra, které slouží zároveň jako power banka pro dobíjení a díky tomu se začnou okamžitě nabíjet a budou připraveny pro další použití. V případě plného vybití sluchátek, stačí 15 minut k tomu, aby vám poskytly dalších 45 minut poslechu hudby. 

Ztratili jste nebo nemůžete najít svá sluchátka? Máme pro vás řešení. Pomocí aplikace Bose Connect můžete určit místo, kde se právě nacházejí. Dále můžete díky aplikaci snadno přepínat mezi všemi Bluetooth zařízeními a zároveň poskytuje aktualizaci softwaru, zajímavé tipy a vlastní uživatelské nastavení.

SPECIFIKACE

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pro tento produkt nemáme související doporučené zboží.

VÝHODNÁ BALENÍ

Pro tento produkt není v současné době v nabídce žádné výhodné balení.

DOTAZY

Chcete-li se zeptat na cokoli ohledně tohoto produktu, zeptejte se nás. Odpověď Vám zašleme na emailovou adresu a zároveň ji zde zveřejníme pro ostatní zákazníky.