secsoan
phone

+420 466 301 333

eshop@secel.cz
po-pá 8:00-16:30

Přihlásit

|

Registrovat

Měna:

CZK

Nákupní košík:

171.8 €
";
NEWSLETTER

BOSE On-ear wireless

BĚŽNÁ CENA: 193.8 €

NAŠE CENA: 193.8 €

DOSTUPNOST: DO 3 DNŮ

On-Ear Bluetooth sluchátka, lehká a komfortní pro každý den, dobíjecí lithium-iontová baterie umožňuje až 15 hodin poslechu, active EQ, BT dosah 9m ...

Více informací zde >>

Cenový alarm

Do políčka "Vaše Cena" vložte Vámi akceptovatelnou částku. Budete informováni emailem v případě, že se zboží zlevní na nebo pod tuto cenu.

Vaše cenaVáš email

 

POPIS

On-Ear Bluetooth sluchátka, lehká a komfortní pro každý den, dobíjecí lithium-iontová baterie umožňuje až 15 hodin poslechu, active EQ, BT dosah 9m od zařízení; Siri a Google vocal assistant, připojení dvou přístrojů současně, voice prompts pro snadné nastavení a užívání každý den, přenosné pouzdro, rychlonabíjení za 1.5 hodiny, snadné telefonování a ovládání hudebního přehrávače připojeného zařízení

 

Jediná bezdrátová sluchátka od Bose s určením OE (On Ear) na uši, nízkou hmotností a skvělým zvukem. Můžete snadno přepínat mezi hudbou a hovory díky intuitivnímu ovládání a poslouchat celé hodiny s dobíjecí baterií.

Lepší zvuk a lepší bezdrátový zážitek

Lepší bezdrátový zážitek začíná tím, co slyšíte. Bezdrátová sluchátka Bose jsou navržena tak, aby měla čistý a výkonný zvuk, který vám přemění hudbu k životu. Jsou lehké, pohodlné a ideální pro celodenní nošení. Navíc si s nimi užijete křišťálově čisté volání v jakémkoli prostředí. Jsou vyrobeny z odolných materiálů a baterie vám vydrží až 15 hodin. Zažijte tu pravou svobodu bezdrátového připojení s nekompromisním výkonem.

Exkluzivní technologie

Exkluzivní technologie umožňují lepší bezdrátový zážitek. Jednou z nich je takzvaná TriPort technologie, která pracuje s aktivním ekvalizérem, díky kterému je zvuk ještě čistší a výkonnější v jakékoliv úrovni hlasitosti. 

Bezdrátová svoboda a snadné ovládání

Užijte si bezproblémové a rychlé přepínání mezi dvěma zařízeními Bluetooth. Jednoduché ovládání vám zajistí multifunkční ovládací tlačítka umístěné na pravé mušli. Jednoduše tedy dosáhnete na to, abyste změnili hlasitost nebo přijmuli či odmítli telefonní hovor. V případě, že budete chtít využít hlasové asistenty jako je Siri nebo Google, nebudete k tomu potřebovat telefon. Ten můžete klidně nechat v kapse. 

Ještě lépe navrženy

Chcete poslouchat celý den? Není problém, sluchátka jsou totiž navržena pro celodenní nošení. Vypolstrovaný hlavový most s nastavitelnou délkou jemně sedí na vaší hlavě a tím poskytuje vynikající komfort při nošení. Měkké polštářky na mušlích se perfektně přizpůsobí tvaru vašich uší a veškeré použité materiály se chlubí dlouhou trvanlivostí. Navíc sluchátka můžete složit do cestovního pouzdra, kde najdete i klasický audio kabel pro poslech hudby bez použití baterií. 

Skvělý poslech a perfektní slyšitelnost

V momentě, kdy budete muset vyřizovat telefonní hovory, oceníte perfektní optimalizaci komunikace na obou koncích. A to i přesto, i když se budete nacházet v hlučném prostředí nebo na rušné ulici. Duální mikrofony snižují hluk pozadí, aby váš hlas na druhém konci byl co možná nejlépe slyšet. A vy budete jasně slyšet hlas volajícího, protože technologie Bose automaticky přizpůsobí hlasitost vašich sluchátek v návaznosti na okolní hluk. 

SPECIFIKACE

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pro tento produkt nemáme související doporučené zboží.

VÝHODNÁ BALENÍ

Pro tento produkt není v současné době v nabídce žádné výhodné balení.

DOTAZY

Chcete-li se zeptat na cokoli ohledně tohoto produktu, zeptejte se nás. Odpověď Vám zašleme na emailovou adresu a zároveň ji zde zveřejníme pro ostatní zákazníky.