secsoan
phone

+420 466 301 333

eshop@secel.cz
po-pá 8:00-17:00

Přihlásit

|

Registrovat

Měna:

CZK

|

EUR

Nákupní košík:

58.0 €
";
NEWSLETTER

BOSE Lifestyle 600 White

BĚŽNÁ CENA: 3 641.3 €

NAŠE CENA: 3 641.3 €

DOSTUPNOST: DO 3 DNŮ

Nový unikátní digitální systém domácí zábavy s reproduktory JewelCube series II ® s Direct/Reflecting vyzařováním zvuku, ...

Více informací zde >>

Cenový alarm

Do políčka "Vaše Cena" vložte Vámi akceptovatelnou částku. Budete informováni emailem v případě, že se zboží zlevní na nebo pod tuto cenu.

Vaše cenaVáš email

 

POPIS

Nový unikátní digitální systém domácí zábavy s reproduktory JewelCube series II ® s Direct/Reflecting vyzařováním zvuku, bezdrátové zadní reproduktory, Dolby Digital 5.1/Dolby Digital Plus/Dolby TrueHD/DTS/Multichanel PCM,nové univerzální radiové - DO,nový bezdrátový aktivní subwoofer Acoustimass®,ADAPTiQ® kalibrace,Unify® systém pro snadnou instalaci,6xHDMI 2.0 s podporou CEC/ARC,2x optical/2x coaxila/1x Analog input,streamování hudby pomocí SoundTouch Wi - Fi  adaptéru z PC nebo NAS serveru, telefonu,internetová radia, Deezer,Spotify® and iHeartRadio®,Bluetooth, NFC

První čeho si všimnete je krásný design. Po zapnutí pak překvapí mohutný zvuk, který se line z nově přepracovaných mini reproduktorů Jewel Cube. Pokud chcete od přístroje pro domácí zábavu skvělý výkon a vysokou užitnou hodnotu systém domácího kina Bose Lifestyle 600 jistě splní tato očekávání. Spolu s přístroji SoundTouch® jde i nad rámec tradičního domácího kina. Pro filmy, sportovní přenosy v televizi i hudbu je to skvělá volba pro to, aby se všichni dobře bavili.

Reproduktory s rozšířeným zvukem Reproduktory Jewel Cube jsou již dlouho standardem pro velký zvuk z malého reproduktoru. V každé reproduktorové skříňce jsou přesně šikmo nastavené reproduktory, které v místnosti vytvářejí směs přímého a odraženého zvuku. Tím je zajištěn zvukový obraz s velkým prostorem - žádné přesné poslechové místo. Ať se v místnosti posadíte prakticky kamkoliv. Díky velkému zvukovému prostoru s přidanou hloubkou a napětím se plně ponoříte do sledovaného děje. Při odpočinku s hudbou z oblíbených playlistů oceníte průzračnost a plnost zvuku.

Reproduktor centrálního kanálu poskytuje zřetelné dialogy nejen u filmů a televizních pořadů, ale i čisté vokály u oblíbené hudby. Jeho konstrukce umožňuje horizontální polohu reproduktoru pro jeho optimální umístění u televizoru.

Hromové basy. Bezdrátové připojení. Samozřejmě chcete pro vaše filmy a hudbu zvučný projev a basovou výkonnost. Ale nechcete mít doma monstrózní, a zbytečně velké vybavení. Díky prémiovému provedení povrchové úpravy s použitím tvrzeného skla, vám bezdrátový modul Acoustimass přinese dokonalý zvuk a styl. Vysoce výkonný měnič a technologie QuietPort zaručují ten nejlepší možný výkon ve své třídě a velikosti.

Více než elegantní ... Leštěné sklo zaoblené konzole má ojedinělý styl, který nelze ignorovat. Ale je to víc, než jen atraktivní vzhled. Konzole splní veškeré technologické potřeby: Bluetooth a Wi-Fi připojení pro bezdrátové streamování hudby, kompatibilita 4K videa, 6 vstupů HDMI a další. A to vše lze ovládat pomocí univerzálního dálkového ovladače.

Méně úsilí, více hudby Při navrhování zábavního domácího systému Lifestyle se myslelo také na způsob jeho užívání. Samozřejmě, že nabízí výkonnost špičkového domácího kina, jehož výsledek si zamilujete jak pro filmy, tak pro televizi a sledování sportu. Ale když přijde na poslech hudby, můžete ji poslouchat bez obav a nezávisle na tom, která technologie je ta nejlepší. Tento systém umožňuje přehrávat hudbu přímo z telefonu či tabletu za použití Bluetooth®, nebo lze systém připojit k domácí Wi-Fi síti a hudbu okamžitě poslouchat, aniž by bylo nutné použít telefon.

Aplikace SoundTouch Klíčovou výhodou systému Lifestyle je to, že je navržen tak, aby se rozrůstal podle vašich potřeb. Jakmile budete mít jeden SoundTouch systém, můžete kdykoliv přidat další. Všechna tato zařízení pak budou pracovat společně. Takže jej můžete přenášet z místnosti do místnosti, a vaše hudba půjde ruku v ruce s vámi. A navíc, bezplatná aplikace SoundTouch vám umožní získat nad vaším systémem Lifestyle větší kontrolu – nad jakýmkoliv produktem SoundTouch – a to ze smartphonu nebo tabletu. Aplikaci SoundTouch můžete použít pro procházení hudby a pro ovládání hudby v celém domě. Můžete okamžitě spustit streamování, nebo ji použít pro přizpůsobení předvoleb pro vaši oblíbenou hudbu a stanice. Můžete také použít univerzální dálkový ovladač SoundTouch, abyste přímo viděli, jaké skladby právě posloucháte, příjemnou vlastností je to při přímém přepnutí z filmu na nějakou hudbu.

Navrženo pro velmi jednoduchou instalaci Technologie Unify vás provede nastavením systému, průvodce na obrazovce vám maximálně usnadní bezpečné připojení k vašim zdrojům. Bojíte se, jak bude systém znít v prostoru vaší místnosti? Nebojte se. Audio kalibrace ADAPTiQ doladí zvuk podle akustiky konkrétního prostoru a jeho vybavení. Takže, až zvuk uslyšíte, bude to ten absolutně nejlepší zvuk. A pro ještě snadnější instalaci můžete zadní reproduktory a basový modul připojit i bezdrátově.

SPECIFIKACE

Barevné provedení

  Bílá
Rozměry Jewel Cube reproduktory:15,83 x 6,52 x 6,58 cm (V x Š x H)
Středový reproduktor: 15,37 x 6,76 x 6,53 cm (V x Š x H)
Acoustimass: 32,5 x 29,5 x 29,5 cm (V x Š x H)
Konzole: 6,5 x 40,59 x 25,8 cm (V x Š x H)
Hmotnost

Jewel Cube reproduktory: 0,46 kg
Středový reproduktor: 0,47 kg
Acoustimass: 13,6 kg

Podporované formáty Dolby Digital
Dolby Digital Plus
Dolby TrueHD
DTS
Multichannel PCM
Video kompatibilita  6 x 4K/60 video zdrojů HDMI 2.0/HDCP 2.2
Připojení zadní panel konzole 1x HDMI výstup s ARC
5x HDMI vstup
2x optický digitální vstup
2x koaxiální audio port
2x analogový L/R audio vstup
1x 3.5 mm připojení pro Acoustimass modul
1x data port
1x IR port
1x Ethernet port pro SoundTouch a aktualizace softwaru prostřednictvím sítě
1x USB připojení pro SW aktualizace
Připojení přední panel konzole 1x HDMI vstup
1x 3.5 mm jack pro ADAPTiQ system a sluchátka
1x tlačítko zapnutí/vypnutí
1x tlačítko výběru
1x tlačítko nastavení systému
Obsah balení Konzole
Jewel Cube reproduktory 4x
Středový reproduktor
Acoustimass bezdrátový modul
Univerzální dálkové ovládání
Kabely pro přední reproduktory
Kabely pro zadní reproduktory
AC-2 adaptér 5x
Bezdrátový přijímač 2x
ADAPTiQ sluchátka
IR vysílač
HDMI kabel
4 AA batterie
Napájecí konzole
4 napájecí kabely
Šroubovák
Návod k obsluze

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pro tento produkt nemáme související doporučené zboží.

VÝHODNÁ BALENÍ

Pro tento produkt není v současné době v nabídce žádné výhodné balení.

DOTAZY

Chcete-li se zeptat na cokoli ohledně tohoto produktu, zeptejte se nás. Odpověď Vám zašleme na emailovou adresu a zároveň ji zde zveřejníme pro ostatní zákazníky.