secsoan
phone

+420 466 301 333

eshop@secel.cz
po-pá 8:00-16:30

Přihlásit

|

Registrovat

Měna:

CZK

Nákupní košík:

171.8 €
";
NEWSLETTER

Jste zde: Sat - mobilní systémy

Sat - mobilní systémy

Pokud cestujete s obytným autem nebo karavanem do zahraničí nebo v České republice a nechcete přijít o své oblíbené televizní pořady a stanice, nabízíme Vám řešení v podobě satelitního příjmu. V dnešní době je běžné vybavení karavanů televizí se satelitním přijímačem a dalším příslušenství pro příjem satelitního signálu. Pro ty nejnáročnější zákazníky a kompletní výbavu pro kempování Vám nabízíme mobilní satelity, které Vám bez problému zajistí příjem signálu na televizi v HD kvalitě. Nabízíme kvalitní automatické i poloautomatické satelitní antény pro karavany a obytná auta. Dále v naší nabídce naleznete množství doplňků a příslušenství pro satelitní příjem na cestách. Satelit pro své obytné auto či karavan Vám rádi nainstalujeme. Nabízíme kompletní servis. Satelit pro Váš karavan můžeme namontovat přímo u Vás!Možnosti satelitního příjmu na cestách.

Exkluzivně nabízíme jako jediní autorizované zastoupení značky Oyster Satellite Systems  https://ten-haaft.com/rmc-en/

Na veškerý sortiment nabízíme profesionální montáž přímo u Vás doma nebo v komerčních prostorech. Proškolení technici zajistí nejvhodnější umístění a optimální propojení s ostatními přístroji AV techniky včetně instalace antén a montáž kabelových rozvodů pro nejnovější DVB-T2 vysílání a DVB-S2 satelitní příjem.


V termínu 7-10.11.2019 se opět účastníme Mezinárodní výstavy  karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno . Spolupracujeme a prostor sdílíme s Caravan Centrum Pardubice s.r.o. Navštivte naši prezentaci a seznamte se s naším sortimentem mobilní satelitní techniky Oyster Satellite. Exkluzivně nabízíme jako jediní autorizované zastoupení značky Oyster Satellite Systems.

 

12 položek

3 položky