secsoan
phone

+420 466 301 333

eshop@secel.cz
po-pá 8:00-16:30

Přihlásit

|

Registrovat

Měna:

CZK

Nákupní košík:

";
NEWSLETTER

Jste zde: BOSE

BOSE

Jsme držiteli certifikace Bose Premium Partner

Jsme autorizovaným BOSE Partner 2020

Aplikace SoundTouch® vám umožní ovládání systému Bose® SoundTouch® z počítače. Aplikaci použijte k procházení internetových rádií, hudebních služeb a své hudební knihovny. Hudbu můžete začít streamovat okamžitě nebo aplikaci použijte ke snadnému přizpůsobení předvoleb svého systému pro poslech oblíbeného hudebního obsahu. Nejprve nainstalujte aplikaci SoundTouch® do počítače ve své domácí síti a potom ji použijte k nastavení vašeho systému. Tento proces trvá asi 20 minut.  Stáhněte si aplikaci SoundTouch® ZDE

 

Bose Corporation je americká soukromá společnost, se sídlem v Framinghamu ve státě Massachuttes, která se specializuje na audio zařízení a je jejím leaderem na světovém trhu. Společnost byla založena v roce 1964 panem Dr. Amarem G. Bose. Dr. Amar G. Bose byl elektro inženýrem a zvukovým mistrem se zaměřením na psychoakustiku a ta se také stala znakem jeho společnosti.

Bose je známa pro své domácí kina, reproduktory, sluchátka i s potlačením okolního hluku a automobilových zvukových systémů. Mezi další produkty vyráběné Bose patří zesilovače a reproduktory pro ozvučení komerčních prostor jako jsou sály, divadla, kina, maloobchodní prostory, hotely, kanceláře, restaurace, stadiony apod.

Mercedes-AMG Petronas Motorsport

Výzkum a věda jsou kořeny a budoucnost korporace Bose. Dnes v Bose kolektiv více jak 400 inženýrů rozvíjí budoucnost zvukové techniky. Jako pomocný profesor elektrotechnického výzkumu na Massachusettském technologickém institutu MIT šel v polovině roku 1950 Dr. G. Bose zakoupit stereofonní systém. Byl udiven, že žádný z reproduktorových systémů v obchodech není schopný reprodukovat přirozený zvuk živé hudby při poslechu z různých míst v místnosti, vždy se muselo určit pouze jedno poslechové místo. Tím začalo rozsáhlé bádání o vzájemných vztazích mezi zvukem měřeným elektronickými přístroji a jeho vnímáním lidským sluchem. Tento výzkum vedl Dr. G. Boseho v roce 1964 k založení korporace Bose a představení prvního revolučního reproduktorového systému Bose 901 Direct Reflecting. V roce 1968 dosáhl mezinárodního ocenění a určil nový standard v reprodukci hudby. Jako výzkumem řízená společnost Bose trvale zvyšuje hranice nových technologií pro zlepšení vzájemných vztahů mezi zvukem a posluchačem.

Bose je nejvíce známa pro své domácí audio systémy a reproduktory, sluchátka s potlačením okolního hluku, profesionální audio systémy a automobilové zvukové systémy dodávané přímo do výroby vyšších modelů vybraných automobilek. Společnost také provádí výzkum závěsných technologií pro automobily a tahače a také technologie aktivních tlumičů pérování. Bose má reputaci za mimořádnou ochranu svých patentů, obchodních značek a ochranných známek. Nejvíce se specializuje na segment Audio pro zábavu a volný čas + profesionální použití

Bose je známa náročným zákazníkům po celém světě jako dodavatel kvalitních systémů domácích kin a domácích i profesilonálních reproduktorových systémů. Tam, kde je potřeba dobrý zvuk, tam je potřeba Bose.

Bose tradičně k systému nedodává informace o akustickém výkonu, strategií tohoto výrobce je oslnit zákazníky až při samotném poslechu a ne na papíru. Kvalitu zvuku ovlivňuje hned několik systémů, které se starají o čistotu přednesu i při vysoké úrovni hlasitosti, popř. řídí úrovně v jednotlivých měničích s ohledem na tvar a velikost místnosti. Můžete si tak být jistí, že výsledek bude perfektní jak při ozvučení filmů, tak i při náročnějším poslechu například vážné hudby.

 

„Já nešel podnikat kvůli vydělávání peněz. Já šel podnikat, abych mohl dělat zajímavé věci, které do té doby nikdo neudělal" řekl doktor Bose při přednášce o akustice v roce 1996.

Bez ohledu na to, jakou hudbu máte rádi a kde doma ji chcete poslouchat, máme pro vás ideální řešení domácího audiosystému. Vyberte si BOSE domácí kino, Bose - stereo systémy, Bose - stereo produkty, Bose - SoundTouch, Bose - osobní audio, Bose - sluchátka, Bose - Wave systémy, Bose - profi,  dejte prostor vyniknout svým skladbám díky přehrávači Revolve  nebo si prostě sestavte dokonalý domácí audiosystém ze samostatných komponent pro systémy Hi-Fi. Kvalitní zvuk BOSE je ideálním doplňkem k Vašemu televizoru Sony Bravia.

Na veškerý sortiment BOSE nabízíme profesionální montáž přímo u Vás doma nebo v komerčních prostorech. Proškolení technici zajistí nejvhodnější umístění a optimální propojení s ostatními přístroji AV techniky včetně instalace antén a montáž kabelových rozvodů pro nejnovější DVB-T2 vysílání a DVB-S2 satelitní příjem.

SEC Bose premium cenik


SEC Bose PROFI cenik

Omlouváme se, v této kategorii momentálně žádné výrobky nemáme