secsoan
phone

+420 466 301 333

eshop@secel.cz
po-pá 8:00-16:30

Přihlásit

|

Registrovat

Měna:

CZK

Nákupní košík:

49.4 €
";
NEWSLETTER

Jste zde: Sat&Dvb-t - Technisat

Sat&Dvb-t - Technisat

Technisat je německá firma zabývající se vývojem a prodejem technologií pro příjem digitálních televizí. Technisat nabízí spoustu produktů, které umožňují příjem digitálního vysílání. V nabídce jsou různé set-top-boxy (DVB-T, DVB-C, DVB-S),satelitní komplety. Pro Českou Republiku jsou však zajímavé hlavně DVB-T set-top-boxy aDVB-S (satelitní přijímače), které na našem území umožňují přijímat a dekódovat naše digitální vysílání (přijímače bez problému komunikují s kartami Skylink i CS link).TechniSat nabízí několik typů těchto set-top-boxů, které se od sebe liší různými parametry. Kromě toho sortiment výrobků zahrnuje multi přepínače, příslušenství pro instalace, kvalitníLCD televize, komunikačních prostředky do auta, autorádia a gps navigace, stejně tak zajišťují i významný podíl na trhu v Německu svými PC komponentami.

Široká nabídka produktů TechniSat – název symbolizující kvalitu. Společnost TechniSat Digital GmbH byla založena v roce 1987. Prvotním cílem společnosti bylo vyrábět vysoce kvalitní přístroje - satelitní přijímače. Primárním zaměřením je specializace na kvalitní DVB produkty z oblasti zábavní elektroniky, zejména digitální přijímače, chytré televizory, satelitní přijímací zařízení a počítačové produkty. Při  výrobě je kladen vysoký důraz na kvalitu, intuitivní ovládání a životní prostředí. Předností je vlastní vývoj, výroba v Německu, nebo EU. 2500 zaměstnanců. Dlouholetá tradice (od roku 1987).

Na veškerý sortiment Technisat nabízíme profesionální montáž přímo u Vás doma nebo v komerčních prostorech. Proškolení technici zajistí nejvhodnější umístění a optimální propojení s ostatními přístroji AV techniky včetně instalace antén a montáž kabelových rozvodů pro nejnovější DVB-T2 vysílání a DVB-S2 satelitní příjem.

 

6 položek