secsoan
phone

+420 466 301 333

eshop@secel.cz
po-pá 8:00-16:30

Přihlásit

|

Registrovat

Měna:

CZK

Nákupní košík:

";
NEWSLETTER

Oyster V Vision Satellite System SKU: 1.004.4103

BĚŽNÁ CENA: 2 389.4 €

NAŠE CENA: 2 389.4 €

DOSTUPNOST: DO 3 DNŮ

Oyster V 85cm Twin LNB Manual Skew Nejnovější model z prodeje značky Oyster je lehčí a tenčí než předchozí modely Snadné aktualizace Jedna věc, která ...

Více informací zde >>

Cenový alarm

Do políčka "Vaše Cena" vložte Vámi akceptovatelnou částku. Budete informováni emailem v případě, že se zboží zlevní na nebo pod tuto cenu.

Vaše cenaVáš email

 

POPIS

Oyster V 85cm Twin LNB Manual Skew

Nejnovější model z prodeje značky Oyster je lehčí a tenčí než předchozí modely Snadné aktualizace Jedna věc, která rozděluje Oyster V od svých předchůdců, je snadnost aktualizace. Neočekávané změny frekvence družic mohou být frustrující, a to ještě více, pokud se vyskytnou v době, kdy jste na dovolené a první jste si vědomi, že váš satelitní systém nemůže najít satelit. Často je aktualizace nezbytná, ale pokud jste mimo domov, nemusíte mít přístup k vybavení. Služba Oyster V řeší tento problém, protože může být aktualizována online prostřednictvím vašeho smartphonu (nebo alternativně prostřednictvím paměťové karty USB). Pro vaše zařízení Oyster® V si můžete stáhnout bezplatnou aplikaci, která nejenže umožňuje aktualizaci satelitního systému, ale nabízí i mnoho dalších užitečných funkcí, jako jsou oznámení okamžitě, kdy dochází ke změně charakteristik satelitu. Technické problémy mohou být také diagnostikovány pomocí aplikace Oyster®.

New Technology

The Oyster® V knows exactly where the satellites are positioned – at any time. Tedious full scans are no longer necessary. The Oyster V system swiftly aims itself to the satellite.

This technological feat is the result of three interacting components: GPS, 3D compass and inclination sensor.

The GPS unit within the Oyster V System identifies the current location, the 3D compass identifies the direction which your vehicle (and with it the antenna) is oriented to, and the inclination sensor can then determine exactly what the vehicle’s inclination is. These combining factors allow the Oyster V to make an adjustment to the antenna.

The effect of the vehicle inclination is often underestimated and even a few degrees may affect reception significantly.

Solid Construction !

The Oyster® V satellite system external roof unit weighs only about 11 kg. Despite this weight reduction over previous Oyster systems, it is even more solid.

Cheap systems made of less sturdy materials are not as stable and are more susceptible to wind effects and if the system is swaying in the wind then obviously your picture will then start to suffer interference.

The stability of the Oyster® V is the result of cleverly applied engineering skills and state of the art high quality materials like the ones used in motorsports.

The single piece Oyster V dish arm is made of ultra lightweight magnesium. And yet, it is extremely rugged and torsionally rigid.

The feed arm is constructed from glass fibre reinforced plastic, with carefully calculated internal webs providing ultimate torsional stiffness.

All of this clever construction means It won’t flex – ever !.

If fitted with the Auto SKEW option, then this part is also integrated in the feed arm for protection against the elements.

The Oyster V Satellite System range will be available in the UK in Spring 2017. However due to the popularity we can take back orders to prevent disappointment of the systems being sold out for the initial UK shipments

SPECIFIKACE

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pro tento produkt nemáme související doporučené zboží.

VÝHODNÁ BALENÍ

Pro tento produkt není v současné době v nabídce žádné výhodné balení.

DOTAZY

Chcete-li se zeptat na cokoli ohledně tohoto produktu, zeptejte se nás. Odpověď Vám zašleme na emailovou adresu a zároveň ji zde zveřejníme pro ostatní zákazníky.